صدور مجوز پرورش گوزن در همدان

 


معاون بهبود تولیدات دامی سازمان جهادکشاورزی استان همدان از صدور مجوز پرورش گوزن در همدان خبر داد و اعلام کرد: متقاضیان پرورش گوزن در همدان برای دریافت مجوز حمایت می‌شوند.

محمد نظرپور اظهار کرد: بحث پرورش گوزن در چند استان مطرح شده است که طی مذاکراتی که با وزارتخانه صورت گرفت با اجرای این طرح در استان همدان نیز موافقت شد.

وی با بیان اینکه استان‌های یزد، کرمان و بوشهر پرورش گوزن را اجرایی کردند، گفت: در استان همدان تا کنون متقاضی برای راه اندازی کسب و کار در این زمینه وجود نداشته است اما در صورتی‌که متقاضی وجود داشته باشد پیگیری و با مشارکت مالی حمایت خواهد شد.

این مقام مسئول با اشاره به اینکه گوزن‌های پرورشی بومی ایران هستند، خاطرنشان کرد: این‌گونه، با شرایط آب و هوایی استان همدان سازگاری دارد و تفاوتی با سایر دام‌ها ندارد.

نظرپور با تأکید بر اینکه پرورش گوزن یک فعالیت اقتصادی است، بیان کرد: استان‌های دیگر به این نتیجه رسیدند که پرورش گوزن یک فعالیت اقتصادی بوده و جوابگوی سرمایه‌گذاری است و جای نگرانی از بابت بازگشت سرمایه وجود ندارد.

شرایط مساعد اقلیم ایران که مستعد پرورش این گونه از دام است می تواند بهانه ی خوبی برای ایجاد کارآفرینی و راه اندازی کسب و کار در کشور باشد.

نظرات (0)

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi