اراضی استان کرمانشاه، مستعد اشتغال زایی

 


فرماندار سنقرو کلیایی گفت: پرورش دام و طیور، احداث باغ و گلخانه، کشت زعفران و گیاهان دارویی از مهم‌ترین ظرفیتهای موجود در روستاهای سنقر و کلیایی هستند.

یاور محمدی فرماندار سنقر و کلیایی گفت: پرورش دام و طیور، احداث باغ و گلخانه، کشت زعفران و گیاهان دارویی، احداث سرد خانه و اجرای کانالهای آب کشاورزی و سیستم‌های آبیاری تحت فشار با توجه به کمبود منابع آب از مهمترین ظرفیتهای موجود در روستاها است که همت مردم برای راه اندازی کسب و کار موجب رونق این بخشها در روستاها و تولید و ایجاد فرصت شغلی خواهد شد.
وی بهره گیری از ظرفیت‌های کارشناسان جهاد کشاورزی، دهیاران و شوراهای اسلامی روستاها را در خصوص اطلاع رسانی در این خصوص مورد تاکید قرار داد.

شهرستان سنقر یکی از شهرستان‌های استان کرمانشاه در غرب ایران است که علاوه بر اقلیم آب و هوایی خاص خودش، دارای جاذبه های گردشگری منحصر به فردی از جمله کوه دالاخانی می باشد.
این کوه بلند ترین قله اقلیم و یکی از مناسب‌ترین کوه‌های غرب کشور برای کوهنوردی است که با رونق گردشگری می توان شاهد ایجاد مشاغل زود بازده در آن منطقه بود.

نظرات (1)

avatar

محمد

دوشنبه 18 دی 1396

خسته نباشین

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi