دولت مجوز واردات تخم مرغ را صادر کرده است/22 هزار تن تخم مرغ آماده ترخیص

 


سخنگوی دولت درباره کاهش تولید و معدوم کردن مرغ و تخم مرغ در کشور گفت: دولت مصوب کرده است که 100 میلیارد تومان خسارت ناشی از معدوم کردن مرغ و تخم مرغ پرداخت شود که تاکنون 30 درصد آن پرداخت شده است.

به گزارش روابط عمومی سایت میدون و به نقل از مرور نیوز، محمدباقر نوبخت در نشست هفتگی سخنگوی دولت با خبرنگاران درباره افزایش قیمت تخم مرغ دربازار و تدابیر دولت برای کنترل کردن این موضوع اظهار داشت: مجوز واردات 19 هزارتن واردات تخم مرغ صادر شده و 22 هزارتن نیز در گمرک درحال ترخیص است.
وی با بیان اینکه رییس جمهوری برای تنظیم بازار در این زمینه تاکید فراوانی دارد، ادامه داد: 110 تن تخم مرغ وارداتی نیز ترخیص و در حال عرضه در میادین میوه و تره بار است.

 

نظرات (0)

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi