آغاز ثبت نام جشنواره امتنان از برترين هاي كار و توليد

 


در راستاي تشويق نيروهاي نمونه كار و كارگري، زمان ثبت‌نام در بیست و نهمین جشنواره امتنان از برترین های جامعه کار و تولید، اعلام شد.

وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در جهت اجرای ماده 195 قانون کار و با هدف نهادینه‌سازی فرهنگ خلاقیت و نوآوری و تجلیل از نیروی کار، گروههای کار و واحدهای اقتصادی نمونه، فرآیند بیست و نهمین جشنواره امتنان از برترین های جامعه کار و تولید را در سال 1396، متناسب با رویکردهای دولت تدبیر و امید آغاز کرد.
طبق ماده ١٩٥ قانون كار به منظور تشویق نیروهای کارگری مولد، متخصص، مخترع و مبتکر، وزارت کار و امور اجتماعی مکلف است همه ساله به طرق مقتضی در مورد انتخاب کارگران نمونه سال اقدام نماید .

به همين منظور کارگران، گروه‌های کار و مدیران واحدهای اقتصادی می‌توانند از تاریخ 96.9.25 لغایت 96.10.25 با مراجعه به سامانه جشنواره به نشانیhttp://emtenan.mcls.gov.ir   نسبت به ثبت‌نام و درج اطلاعات و تکمیل پرسشنامه، اقدام و در فرآیند داوری انتخاب استانی و ملی شرکت کنند.
 

نظرات (0)

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi