استقبال گرم سرمایه‌گذاران از طرح بزرگ گلخانه‌ای آقای مهندس سمائی

 


طرح گل خانه عظیم جنوب تهران با مدیریت جناب آقای سمایی این روزها با استقبال گرم سرمایه گذاران مواجه شده است


نشست‌های تخصصی سرمایه گذاران و سرمایه پذیران جشنواره یک میلیاردی حرف حساب با هیجان هرچه بیشتر در کافه میدون اولین کافه تخصصی کسب و کار با حضور نمایندگان سامانه میدون هر روز در حال برگزاری ست.


در یکی از طولانی‌ترین جلسات این کافه طرح جناب آقای مهندس سمائی مدیر شرکت کشت و صنعت سما و مدیر یکی از عظیم‌ترین گل خانه‌های صنعتی کشور با حضور سرمایه گذاران محترم بررسی شد.

در پایان این جلسات پر چالش سرمایه گذاران بعد از بررسی طرح توجیهی جناب آقای سمایی قرار است به زودی پیشنهادات و نوع همکاری شان را با ایشان توسط سامانه میدون در میان بگذارند.

با آرزوی موفقیت برای همه کار آفرینان دلسوز کشورعزیزمان ایران!
به میدون بیایید . . .

 

پست های مرتبط

نظرات (1)

avatar

محمد

جمعه 17 اسفند 1397

ای کاش میدون در استان های دیگر هم شعبه داشت

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi