جذب سرمایه برای راه اندازی خط تولید کاور کفش

 


بازار جذب سرمایه برای پروژه های مختلف در کافه میدون گرم است و کارآفرینان زیادی تاکنون توانسته اند پس از ثبت نیازمندی در سامانه میدون، سرمایه موردنیاز خود را جذب کنند.

به گزارش «میدون»، روزانه تعداد زیادی از افراد با مراجعه به قسمت نیازمندی های سایت میدون، نیازمندی خود برای توسعه کسب و کارشان را مطرح می کنند و با کمک کارشناسان سامانه آن را به راحتی رفع می نمایند.

جذب سرمایه یکی از اصلی ترین نیازمندی های مارآفرینان برای راه اندازی یا توسعه کسب و کار خود است و به تبع تعدادی زیادی از درخواست های ثبت شده در بخش نیازمندی های سایت میدون به جذب سرمایه اختصاص دارد.

یکی از طرح هایی که در این روزها مذاکرات موفقی را پشت سر گذاشته طرح آقای ساعتی برای راه اندازی خط تولید کاور کفش است.

پس از پیگیری کارشناسان واحد سامانه میدون آقای جباری برای سرمایه گذاری در این پروژه اظهار تمایل کردند و توانسته با آقای ساعتی برای ورود به این حوزه به توافق اولیه برسند.

پست های مرتبط

نظرات (1)

avatar

اشلینگ

شنبه 11 اسفند 1397

عالیه خیلی بدرد میخوره

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi