تکمیل چرخه تامین سرمایه در پروژه ایستگاه شیر

 


آقای تبارکی با موضوع راه اندازی ایستگاه شیر پس از انعقاد یک قرارداد 400 میلیونی همچنان در حال مذاکره برای تامین سرمایه مورد نیاز خود در کافه میدون است.

به گزارش «میدون»، آقای تبارکی که به منظور جذب سرمایه برای احداث ایستگاه جمع آوری شیر به جشنواره یک میلیاردی حرف حساب آمدند و توانستند طی مذاکرات موفقی که با آقای سلیمانی داشتند 400 میلیون تومان از سرمایه مورد نیاز خود را تامین کنند، برای جذب باقیمانده سرمایه موردنیاز خود همچنان در کافه میدون حضوری جدی دارند.

در دور دوم جلسات آقای تبارکی در کافه میدون، ایشان توانستند پس از انجام چند مذاکره جدی و نفس گیر با تعدادی از داوطلبان سرمایه گذاری، در نهایت با خانم هاشمی برای سرمایه گذاری 500 میلیون تومانی به توافق برسند.

گفتنی است مذاکرات آقای تبارکی برای فروش و توسعه محصولات کشاورزی خود همچنان در کافه میدون ادامه دارد.

پست های مرتبط

نظرات (0)

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi