آقای فیروزه صاحب یک میلیارد تومان وام شد

 


آقای وحید فیروزه که برای راه اندازی خط تولید بلندگوی اتومبیل به یک میلیارد تومان سرمایه نیاز داشت توانست پس از حضور در جشنواره یک میلیاردی حرف حساب این مبلغ را جذب نماید.

به گزارش «میدون»، آقای وحید فیروزه با کسب و کار تولید بلندگوهای اتومبیل از جمله مهمانان جشنواره یک میلیاردی حرف حساب بود که در شانزدهمین قسمت از برنامه برای معرفی طرح خود به روی آنتن رفت.

او پس از حضور در برنامه با کمک سایت میدون توانست با چند سرمایه گذار علاقه مند به مشارکت در این کسب و کار وارد مذاکره شود و به نتایج خوبی هم برای تامین سرمایه یک میلیاردی مدنظر خود برسد، اما از آنجایی که اولویت اصلی آقای فیروزه راه اندازی کسب و کار در استان محل زندگی خود بود، تلاش کرد تا از این فرصت به وجود آمده توسط جشنواره کارآفرینی حرف حساب به نحو دیگری استفاده کند.

فیروزه در این باره به خبرنگار میدون گفت: بعد از برنامه چند سرمایه گذار با کمک سایت میدون با من تماس گرفتن و گفتتن که حاضرن تو این طرح سرمایه گذاری کنن. همه اونها قصد داشتن این ایده رو در استان های خودشون عملیاتی کنن، اما هدف من این بود که طرح من در استان محل زندگی خودم عملیاتی بشه.

این کارآفرین ادامه داد: بنده این مطلب رو با استانداری خراسان شمالی در جریان گذاشتم و بعد از چند روز با بند تماس گرفتن و گفتن بیا اینجا، منم رفتم و طرح رو براشون توضیح دادم و خیلی خیلی استقبال کردن و گفتن ما حاضریم کمک کنیم که این طرح تو استان خودمون اجرایی بشه.

فیروزه گفت: بعد از جلسه با مدیر کل دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری خراسان شمالی و تایید طرح من توسط کارشناسای این دفتر، اون عزیزان بنده رو به اداره کار استان معرفی کردن تا یک میلیارد وام با سود ۴ درصد برای راه اندازی خط تولید بلندگوی اتومبیل در شهر بجنورد به بنده بدن که الان دارم به سرعت مراحل دریافت وام رو طی می کنم.

این کارآفرین بجنوردی افزود: بیش از 3 سال بود که این طرح رو داشتم و به خیلی از ادارات مراجعه کردم ولی کسی از من حمایت نکرد. خوشبختانه بعد از حضور در جشنواره یک میلیاردی این طرح با حمایت همه جانبه تو سایت میدون و شبکه های اجتماعی همراه شد و سر و صدای زیادی راه انداخت و همه امیدوارن زودتر این کسب و کار راه اندازی بشه تا از شر جنس های چینی راحت بشیم.

وحید فیروزه در پایان گفت: در کنار این، خیلی از همکارا تو شهرهای دیگه هم اعلام امادگی کردن تا برای راه اندازی این طرح با من همراه باشن و تو ساخت قطعات مختلف اون بهم کمک کنن.

پست های مرتبط

نظرات (0)

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi