تحقق زودهنگام اهداف آقای تبارکی در کافه میدون

 


آقای تبارکی پس از حضور در جشنواره کارآفرینی حرف حساب توانست درخواست های فراوانی را برای سرمایه گذاری در پروژه راه اندازی ایستگاه جمع آوری شیر جذب کند.

به گزارش «میدون»، آقای جواد تبارکی با موضوع راه اندازی ایستگاه جمع آوری شیر و فرآوری محصولات کشاورزی، از جمله افرادی بود که پس از حضور در جشنواره یک میلیاردی حرف حساب توانست مورد توجه تعداد زیادی از بینندگان قرار بگیرید و افراد مختلفی از سراسر کشور برای سرمایه گذاری در کسب و کار او اعلام آمادگی کنند.

در این میان هشت نفر از سرمایه گذاران برای مشارکت در پروژه فرآوری محصولات کشاورزی و پنج نفر از این افراد نیز برای مشارکت در طرح احداث ایستگاه جمع آوری شیر اعلام آمادگی کردند.

کارشناسان بخش بازرگانی سامانه میدون پس از بررسی این درخواست ها جلسات مجزایی را با حضور طرفین در کافه میدون ترتیب دادند که در این میان تاکنون یکی از این سرمایه گذاران به نام آقای سلیمانی توانسته برای سرمایه گذاری 400 میلیونی با آقای تبارکی به توافق برسد.

گفتنی است علاوه بر این درخواست های سرمایه گذاری، آقای تبارکی برای فروش محصولات کشاورزی خود نیز تاکنون درخواست های فراوانی را داشته و توانسته در این زمینه نیز موفقیت هایی را کسب کند

پست های مرتبط

نظرات (0)

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi