پانل های آقای رهنما مورد استقبال سرمایه گذاران قرار گرفت اما...

 


آقای رهنما که برای راه اندازی خط تولید ساندویچ پانل نیاز به 300 میلیون تومان سرمایه داشت، پس از حضور در برنامه توانست با کمک سامانه میدون چند سرمایه گذار جدی را برای خود مطرح نماید

به گزارش «میدون»، جشنواره یک میلیارد تومانی حرف حساب فرصتی است برای کارآفرینان و داوطلبان ورود به عرصه تولید تا ضمن حضور در این برنامه و رقابت برای کسب وام یک میلیارد تومانی، سرمایه مورد نیاز خود را از طریق سرمایه گذاری های مردمی نیز جذب نمایند.

آقای محمدرضا رهنما از جمله کارآفرینانی بود که با هدف جذب 300 میلیون تومان سرمایه برای راه اندازی خط تولید ساندویچ پانل به حرف حساب آمد و قصد داشت با جذب این مبلغ محصول خود را به تولید انبوه برساند.

پس از حضور ایشان در برنامه، 12 نفر از بینندگان از شهرهای مختلف کشور برای سرمایه گذاری در کسب و کار آقای رهنما اعلام آمادگی کردند که کارشناسان قسمت بازرگانی سامانه میدون پس از بررسی این درخواست ها و مصاحبه تلفنی با آنان، 2 نفر از این افراد (آقایان رضاقلی و مجدانی) را حائز شرایط لازم تشخیص دادند و جلسه ای را با حضور آقای رهنما با این دو سرمایه گذار در کافه میدون برقرار نمودند.

طی این جلسات آقای رهنما با آقای رضاقلی برای سرمایه گذاری 300 میلیونی به توافق رسید و سرمایه گذار آمادگی کامل خود را برای همکاری اعلام نمود اما به دلایل نا معلوم آقای رهنما از جذب سرمایه برای کسب و کارشان و همکاری با سرمایه گذار منصرف شدند.

پست های مرتبط

نظرات (0)

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi