راه اندازی خط تولید دستگاه آقای صادقی

 


شهرام صادقی تولیدکننده دستگاه بازیافت ماسه سیلیسی از جمله افرادی بود که پس از حضور در جشنواره یک میلیاردی حرف حساب توانست سرمایه موردنیازش را جذب کند.

به گزارش «میدون»، شهرام صادقی با موضوع تولید دستگاه بازیافت ماسه سیلیسی از جمله افرادی بود که با هدف جذب سرمایه برای تولید انبوه دستگاه خود به جشنواره یک میلیاردی حرف حساب آمد.

او که برای تحقق هدف خود نیاز به 1.5 میلیارد تومان سرمایه داشت، توانست پس از حضور در برنامه مورد توجه تعدادی از سرمایه گذاران قرار گیرد و این افراد با مراجعه به آگهی آقای صادقی در سایت میدون برای همکاری با ایشان اعلام آمادگی کردند.

کارشناسان بخش بازرگانی سامانه میدون پس از بررسی این درخواست ها، با چند نفر از این افراد وارد مذاکره شدند و جلساتی را نیز با حضور دوطرف در کافه میدون برگزار کردند که در نهایت آقای صادقی توانست با آقای امامی برای سرمایه گذاری یک میلیاردی در این کسب و کار به توافق برسد.

گفتنی است آقای امامی پیش از این در کسب و کار آقای سیدابوطالب نیز 300 میلیون تومان سرمایه گذاری کرده بود.

پست های مرتبط

نظرات (0)

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi