جذب سرمایه برای دو کسب و کار در کافه میدون

 


امروز نیز نیز همانند روزهای قبل جلسات جذب سرمایه در کافه میدون داغ بود و درنهایت دو قرارداد همکاری میان کارآفرینان و داوطلبان سرمایه گذاری منعقد شد.

به گزارش «میدون»، در کنار برگزاری جلسات جذب سرمایه برای کارآفرینان شرکت کننده در جشنواره کارآفرینی حرف حساب، سایر افرادی که در قسمت نیازمندی های سایت میدون اقدام به ثبت درخواست برای جذب سرمایه می کنند نیز توسط کارشناسان بخش بازرگانی سامانه میدون بررسی و مراحل جذب سرمایه برای آنان نیز طی خواهد شد.

در همین راستا امروز (دوشنبه پانزدهم بهمن ماه)، آقای نصیری برای توسعه خط تولید خوشبو کننده خودرو با آقای حاجی قربان برای سرمایه گذاری 100 میلیونی به توافق رسید. با این سرمایه گذاری مقدمات اشتغال 15 نفر به طور مستقیم فراهم شد.

آقای عبادپور نیز فرد دیگری بود که پس از ثبت نیازمندی خود در سامانه میدون، عصر امروز ضمن حضور در کافه میدون برای توسعه رستوران خود با آقای رضاقلی برای سرمایه گذاری 200 میلیونی به توافقات اولیه رسید.

پست های مرتبط

نظرات (0)

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi