طرح تولید خلال دندان چوبی با حضور سرمایه گذار بررسی شد

 


آقای حمید سید ابوطالب یکی دیگر از شرکت کنندگان در جشنواره حرف حساب بود که توانست پس از حضور در برنامه طرح خود را برای سرمایه گذاران ارائه کند

به گزارش «میدون»، یکی دیگر از شرکت کنندگان جشنواره کارآفرینی حرف حساب آقای حمید سید ابوطالب بود که برای راه اندازی کارخانه تولید خلال دندان نیاز به 300 میلیون تومان سرمایه داشت.

پس از حضور ایشان در برنامه افراد مختلفی با مراجعه به آگهی آقای سیدابوطالب در سایت میدون، برای سرمایه گذاری در کسب و کار ایشان اعلام آمادگی کردند که کارشناسان بخش بازرگانی سامانه میدون پس از بررسی این درخواست ها مقدمات برگزاری جلسات حضوری در کافه میدون را برای بررسی آنها فراهم کردند.

پس از برگزاری جلسات مشترک میان آقای سیدابوطالب و داوطلبان سرمایه گذاری در کسب و کار ایشان که در کافه میدون برگزار شد، در نهایت یکی از سرمایه گذاران به نام آقای امامی برای سرمایه گذاری 300 میلیون تومانی در این کسب و کار با آقای سید ابوطالب به توافق اولیه دست یافت اما طرح تجاری ایشان توسط سرمایه گذار در دست بررسی است و هنوز چیزی قطعی نشده است. امیدواریم بتوانیم خبر خوشحال کننده توافق نهایی طرفین را برای شما مخاطبان گرامی سایت میدون منتشر نماییم.

نظرات (1)

avatar

محسن یوسفی

جمعه 17 بهمن 1399

با عرض سلام وادب اینجانب آمادگی سرمایه گذاری برای تولید را دارم

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi