قطار فقیری نژاد روی ریل جذب سرمایه

 


جلسات جذب سرمایه مردمی برای پروژه آقای حمیدرضا فقیری نژاد تولید کننده دستگاه محافظ ولتاژ و محافظ نشت جریان باحضور سرمایه گذاران مختلف در کافه میدون برگزار شد.

به گزارش «میدون»، آقای حمیدرضا فقیری نژاد با موضوع تولیددستگاه محافظ ولتاژ و محافظ نشت جریان، یکی از کارآفرینانی است که توانست پس از حضور در جشنواره یک میلیاردی حرف حساب، تعداد قابل توجهی از درخواست های مردمی را برای سرمایه گذاری در کسب و کار خود جلب نماید.

محافظ ولتاژ و محافظ نشت جریان دستگاهی است که جهت جلوگیری از خسارت های مالی و جانی ناشی از اتصالات و اختلالات برقی در انواع سه فاز و تک فاز با تحمل جریان متفاوت توسط این کارآفرین اصفهانی تولید شده است.

پس از مطرح شدن ایده جذب سرمایه برای تولید انبوه دستگاه محافظ ولتاژ و محافظ نشت جریان در جشنواره یک میلیاردی حرف حساب، بیش از 10 سرمایه گذار مردمی با مراجعه به صفحه آگهی آقای فقیری نژاد در سایت میدون، برای سرمایه گذاری در این طرح اعلام آمادگی کردند که کارشناسان بخش بازرگانی سامانه پس از بررسی های اولیه و ارائه مشاوره های لازم به این سرمایه گذاران، در نهایت ورود به این پروژه را برای سه نفر از این داوطلبان سودده و دارای توجیه اقتصادی تشخیص دادند.

آقای سعیدنژاد یکی از این افراد است که قصد سرمایه گذاری 500 میلیون ریالی در این پروژه را داشت. پس از حضور ایشان در بخش بازرگانی سامانه میدون و برگزاری جلسه مشترک با آقای فقیری نژاد و کارشناسان سامانه، توافقات اولیه برای انعقاد قرارداد این سرمایه گذاری حاصل گردیده است.

آقای سلمان پور نیز داوطلب دیگر سرمایه گذاری در این پروژه است که قصد داشت با ملبغ اولیه 100 میلیون ریال مشارکت خود در این طرح را آغاز نماید. ایشان پس از برگزاری جلسه مشترک با آقای فقیری نژاد و کارشناسان سامانه میدون، قرارداد سرمایه گذاری خود در این پروژه را نهایی کرد.

گفتنی است جلسات کارشناسی با سومین داوطلب سرمایه گذاری در  پروژه تولیددستگاه محافظ ولتاژ و محافظ نشت جریان نیز برگزار گردیده که طی این جلسات تاکنون توافقاتی برای سرمایه گذاری اولیه به مبلغ 100 میلیون ریال حاصل شده است.

پست های مرتبط

نظرات (2)

avatar

حمیدرضا فقیری نژاد

شنبه 20 دی 1399

اون بی شرافتی که فحش نوشته اگر مرد هستی که خب اسم خودت رو بنویس اگر کارت از روی غرض نیست و گرنه طلبکاری اگر باشه که هم من هستم و هم تمام مدارک بنده و هم مراجع قانونی اگر من جوابگو نباشم

avatar

ن

دوشنبه 8 دی 1399

پولمون را خورد رفت. لعنت بر پدر و مادرش

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi