کافه میدون؛ بستری برای اتصال سرمایه های مردمی

 


جلسات جذب سرمایه مردمی به منظور حمایت از پروژه های معرفی شده در جشنواره یک میلیاردی حرف حساب باحضور سرمایه گذاران مختلف در کافه میدون برگزار می شود.

به گزارش «میدون»، جذب سرمایه یکی از مهمترین چالش های تولیدکنندگان و کارآفرینان در مسیر راه اندازی و توسعه کسب و کارهایشان است. از این رو گروه دانش و اقتصاد شبکه اول سیما با همکاری سامانه میدون اقدام به برگزاری رویدادی با نام «جشنواره یک میلیاردی» در قالب برنامه «حرف حساب» نموده است.

در هرقسمت از این برنامه که ساعت 9:30 دقیقه روزهای شنبه تا چهارشنبه پخش می شود، سه کارآفرین با طرح هایشان به روی آنتن می روند و طی گفت و گو با آقای کیاداوود اسفندیاری مجری برنامه، به تشریح طرح ها و کسب و کارهای خود می پردازند.

در کنار شرکت این کارآفرینان در جشنواره یک میلیاردی و رقابت آنان برای جذب وام های سرمایه گذاری ای که به عنوان جوائز این جشنواره در نظر گرفته شده، این امکان برای کارآفرینان ایجاد گردیده تا با استفاده از بخش درخواست همکاری که در ذیل آگهی های هرکدام از آنان در سامانه میدون قرار داده شده، بینندگانی که علاقه مند به سرمایه گذاری در کسب و کارهای این افراد هستند تمایل خود را برای برقراری این همکاری ابراز نمایند.

این درخواست ها پس از بررسی اولیه توسط کارشناسان قسمت بازرگانی سامانه میدون، طی مصاحبه تلفنی مورد پایش قرار می گیرد و در نهایت درخواست های دارای پتاسنیل عملیاتی به منظور شروع فرآیند مذاکره حضوری به تیم پیگیری قراردادهای سامانه میدون معرفی می گردند.

پس از پخش اولین قسمت از جشنواره کارآفرینی حرف حساب، تاکنون تعداد قابل ملاحظه ای از ببینندگان به منظور سرمایه گذاری در پروژه های معرفی شده اعلام آمادگی کردند و جلسات متعددی نیز برای بررسی این درخواست ها بین کارآفرینان و افراد داوطلب سرمایه گذاری در کافه میدون برقرار شده است.

پست های مرتبط

نظرات (4)

avatar

اباهیم رجبی

جمعه 22 اسفند 1399

سلام علیکم احتراما طی تماس تلفنی با آقای عساکر نماینده آقای حاج کرمی ( پرورش بوقلمون ) جهت اخذ نمایندگی دان و طیور که داشتیم جهت وصیقه100 میلیون تومان از شما می گیریم 50 ملیون نقدی میگیریم 50 ملیون بعدی زمان اخذ قرارداد ولی من به ایشان گفتم که اگر بشود در کارتان تجدید نظر کنید که شما به جای وجه نقد یک چک کارمندی یا یک سقته جهت وصیقه مطالبه نمایید که ما با این مبلغ یک مزرعه خوب را میاندازیم . من یک فرهنگی هستم والان نیز مشغول پرورش جوحه بوقلمون هستم وایضا نیروی فقال نیز دارم که آماده به کار هستند 09153849029

avatar

سمیه حیدری

ﺳﻪشنبه 4 شهریور 1399

درخواست سرمایه گذار جهت ساخت پروژه های مسکونی و تجاری در شهر جدید پرند

avatar
پاسخ دهنده:صفوی
یکشنبه 6 مهر 1399

سلام دوست عزیز

در قسمت نیازمندی ها درخواست ثبت کنید.

avatar

Mohammad Ali Elahi

شنبه 3 خرداد 1399

اماده سرمایه گذاری و مشارکت در یکی از طرح عای مورد تایید تا سقف یک میلیارد تومان هستم

avatar
پاسخ دهنده:صفوی
یکشنبه 13 مهر 1399

سلام دوست عزیز

با میدون تماس بگیرید و با داخلی 220 و 221 صحبت کنید تا همکارانم راهنمایی تون کنن. 02162863000

avatar

محمد

چهارشنبه 17 بهمن 1397

سلام تعمیرات موبایل بلدم ولی سرمایه ندارم برای مغازه زدن ممنون میشم کمکم کنید با ۱۰۰میلیون کارم درست میشه

avatar
پاسخ دهنده:کارشناس میدون
چهارشنبه 22 اسفند 1397

با سلام

میتونین در قسمت نیازمندیهای سایت درخواستتان را ثبت کنید. 

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi