فرصتی برای سرمایه گذاری

 


سرعت رشد ارز و طرفداران ارزهای دیجیتال به قدری است که نمی توان اثرگذاری این ارزها را در اقتصاد انکار کرد؛ سرمایه گذاران جذب این حوزه شده اند ولی در این حوزه قوانین مشخصی هنوز وجود ندارد.

سرعت رشد ارز و طرفداران ارزهای دیجیتال به قدری است که نمی توان اثرگذاری این ارزها را در اقتصاد انکار کرد؛ سرمایه گذاران خرد و کلان در ایران به ویژه در دو سال گذشته، جذب این حوزه شده اند ولی در این حوزه قوانین مشخصی هنوز وجود ندارد و طرح های مطرح شده هم مسکوت مانده است.

بازارهای سرمایه ای مورد توجه قرار گرفته است!

نیما امیرشکاری، کارشناس حوزه ارزهای دیجیتال، در این باره به سامانه میدون گفت: بازار ارزهای دیجیتال با نوسانات زیادی همراه بوده ولی با این حال طرفداران زیادی نیز دارد. این بازار نظیر بازار طلا، سکه، ارز و سهام به عنوان بازاری سرمایه ای مورد توجه قرار گرفته است و روز به روز هم بر طرفداران آن اضافه می شود.

وی در توصیه به افرادی که می خواهند وارد این بازار شوند، گفت: بازار ارزهای دیجیتال بازاری بی ثبات است و ممکن است صعود یا سقوط داشته باشد. کسانی که می خواهند وارد این بازار شوند نباید همه سرمایه خود را وارد این بازار کنند و توصیه این است که بخش کوچک یا مازاد سرمایه خود را به این بازار بیاورند ضمن اینکه حتما پیش از ورود آموزش های لازم را ببینند.

 آموزش صفر تا صد تولید محتوا در بازریابی دیجیتالی را در این قسمت دریافت نمایید. 

امیرشکاری ادامه داد: یکی از مشکلات مهم سرمایه گذاری در بازار ارزهای دیجیتال در ایران این است که به دلیل تحریم هر لحظه امکان دارد حساب کاربران مسدود و سرمایه آنها از بین برود از این رو باید با دقت وارد این بازار شد.

این کارشناس ارز های دیجیتالی در پاسخ به این سوال که قبلا بانک مرکزی طرح هایی را برای مدیریت این بازار مطرح کرده بود به کجا رسید؛ توضیح داد: مباحثی در این زمینه مطرح شده بود اما هیچکدام به سرانجام نرسید و همچنان بلاتکلیف باقی مانده است.

نظرات (0)

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi