هولوفن، تونل صدا؛ پیش به سوی تبلیغات دیجیتال

 


جوانی نخبه مهمان این قسمت از مسابقه میدون است که کارآفرینی و توسعه تکنولوژی های تبلیغاتی همچون نمایشگرهاي هولوگرافیک فن و اسپیکرهای جهت دار را به عنوان شغل خود انتخاب کرده است.

مسابقه بزرگ میدون در هشتاد و دومین قسمت میزبان کسب و کار جوانی نخبه و خلاق با نام رضا منتظري نمین است؛ وی که مدرک تحصیلی خود را از دانشگاه شریف در رشته مکانیک اخذ کرده و دارای تعداد قابل توجهی مدال طلای المپیادهای داخلی و بین المللی است، راه کارآفرین شدن را در پیش گرفته و مشغول به تولید و ساخت نمایشگرهاي هولوگرافیک فن (هولوفن) و تونل صدا (اسپیکرهاي جهت دار) است؛ محصولاتی که می توانند انقلاب بزرگی را در صنعت تبلیغات ایران و کسب و کارها ایجاد کند.

مجموعه دیداب که کار خود در زمینه توسعه تکنولوژي هاي پیشرفته را زیر نظر این جوان 29 ساله و از حدود 5 سال پیش آغاز کرده، تکنولوژي هاي روز دنیا را شناسایی می کند و پس از توسعه و تجاری سازی، آنرا تبدیل به کسب و کاری مستقل کرده و به بازار ارائه می دهد. دو محصول حال حاضر این مجموعه تونل صدا و هولوفن است که باتوجه به کاهش چهل درصدی نرخ بازگشت مشتري از رسانه هاي محیطی سنتی و اقبال عمومی به سمت تبلیغات دیجیتال تولید و طراحی شده اند:

  • هولوفن (نمایشگر سه بعدي هولوگرافیک): وسیله ای است که آرایه هایی از ال ای دی را روی پره های یک فن قرار داده و ضمن کنترل رنگ آنها در هر لحظه، تصویر را به صورت سه بعدی و معلق در هوا نمایش می دهد.
  • تونل صدا (اسپیکرهاي جهت دار): یک اسپیکر جهت دار است که صدا را به صورتی انعکاس می دهد که تنها شنونده روبروی آن، قابلیت شنیدن آنرا داشته باشد (شبیه لیزر).

دیداب مجموعه ای دانش بنیان است که محصولات فناورانه خود در حوزه تبلیغات را یکسال به صورت رایگان و یکسال هم با دریافت هزینه گارانتی می کند و تلاش دارد گام موثری در رونق تبلیغات کسب و کارها و کانونهای تبلیغاتی بردارد. این مجموعه به هشتاد و دومین قسمت از فصل دوم مسابقه میدون آمده تا ضمن معرفی این دو تکنولوژی به کارآفرینان و همچنین مردم، شانس خود را برای گرفتن جایزه یک میلیاردی آن امتحان کنند.

برای امتیازدهی به این کسب و کار و سهم داشتن در پیشرفت جناب آقای  رضا منتظري، اینجا کلیک کنید...

نوشته شده توسط: میدون 

پست های مرتبط

نظرات (0)

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi