چیلرسازی؛ کسب و کاری پر سود و ریسک

 


مسابقه میدون در دومین قسمت این هفته، میزبان کسب و کار ساخت چیلرهای صنعتی است؛ کسب و کاری که علیرغم ریسک ورود، می توان سود خوبی از آن کسب کرد...

کسب و کارهای صنعتی، عمدتا کسب و کارهایی نیازمند به سرمایه اولیه زیادی هستند و کمتر کارآفرینی است که ریسک ورود و راه اندازی آنرا قبول کند؛ جناب آقای میثم شاملو به همراه همسرش، موسسین مجموعه  صنایع برودتی سبحان، ازجمله این افراد هستند که در زمینه ساخت و طراحی چیلرهای صنعتی فعالیت می کنند. آنها نه تنها ریسک این کار را قبول و حدود 11 سال در آن فعال اند، بلکه موفق به گسترش کسب و کارشان نیز شده و به هشتاد و دومین قسمت مسابقه میدون نیز راه یافتند.

مجموعه سبحان در زمینه تولید هر دو نوع چیلر صنعتی و خانگی فعال است. ازجمله ویژگی های چیلرهای صنعتی دماي یکنواخت، کاهش مصرف و حذف رسوبات آب، قابل استفاده در فضاهای کوچک، کم صدا بودن و کاهش مصرف برق است. این ماشین آلات برای مناطق گرمسیر، فوق گرمسیر، خشک و مرطوب کارایی مطلوبی خواهند داشت. ویژگی های چیلرهای خانگی نیز مواردی همچون مصرف بهنه برق نسبت به کولرگازی و کنترل مصرف برق در شبکه توزیع است.

خدمات پس از فروش این مجموعه 10 ساله است، گارانتی 18 ماهه دارند و قابلیت تعمیر، نصب و راه اندازی شان نیز آسان است. نکته قابل توجه دیگر در رابطه با این کسب و کار، نوع بازاریابی است؛ اصفهان، تهران و مشهد درحال حاضر اصلی ترین بازارهای هدف و پرمصرف ترین ها هستند که تیم آقای شاملو با شناسایی پیمانکاران ساختمانی بزرگ آن، کیفیت چیلرهای مورداستفاده را بررسی و محصولات خود را طبق آن طراحی و تولید می کنند. ورود به بازار مناطق دیگر همچون یزد، قم، قشم و بندرعباس ازجمله طرح های توسعه ای خواهد بود.

چیلر سبحان که قیمت مناسب و کیفیت را به عنوان مزیت رقابتی خود انتخاب و همواره طبق آن فعالیت می کند، به هشتاد و دومین قسمت از مسابقه میدون آمده تا علاوه بر استفاده از نقطه نظرات داوران با سابقه آن و ارائه طرح توجیهی کسب و کار به آنها، از ظرفیت های تبلیغاتی این برنامه تلویزیونی برای برندشان نیز بهره مند شوند.

برای امتیازدهی به این کسب و کار و سهم داشتن در پیشرفت جناب آقای میثم شاملو، اینجا کلیک کنید...

نوشته شده توسط: میدون 

نظرات (0)

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi