کسب و کاری سودآور برای کسب و کارهای دیگر

 


یکی از سه شرکت کننده در این قسمت از برنامه میدون، کسب و کاری است می تواند انقلاب بزرگی در حوزه تبلیغات تصویری باشد؛ کسب و کار طراحی و ساخت استندهای لمسی و دیجیتالی

جناب آقای سجاد بغدادی، یکی از سه کارآفرینی است که در هشتاد و یکمین قسمت مسابقه بزرگ میدون، به معرفی برند و کسب و کار خود می پردازد. او اهل تهران است و در زمینه ساخت کیوسک و استند لمسی فعالیت می کند؛ استندهایی که می توانند هزینه های زیاد چاپ و توزیع بروشور برای تبلیغ یک کسب و کار را به حداقل رسانده و تصویر واضح تری از خدمات تدارک دیده شده را به مشتریان ارائه دهند.

بانک ها و موسسات اعتباری، مال ها و مراکز خرید، شرکت ها، سازمانها و نمایشگاه ها، هتل ها و مراکز گردشگری، اصناف و استارت آپ ها ازجمله مشتریان این استندهای دیجیتالی هستند. درواقع کسب و کار آقای بغدادی که با برند ایموتاج در بازار شناخته می شود، کسب و کاری B2B و مرتبط با دیگر کسب و کارهاست. این نمایگشرها می توانند در عرض کمترین زمان ممکن، بیشترین انتقال اطلاعات به مخاطبین را داشته باشند و از این حیث، خرید آنها را می توان نوعی سرمایه گذاری دانست.

بسیاری از مردم از طریق تصاویر بهتر یاد می گیرند، تصاویر توجه افراد را بسیار بیشتر جلب می کنند، تصاویر بهتر و بیشتر به اشتراک گذاشته می‌شوند و.. اینها تنها بخشی از اهمیت و ضرورت استفاده از تبلیغات تصویری برای رشد یک استارت آپ یا کسب و کار است. درحقیقت ایموتاج، کسب و کاری مفید برای دیگر کسب و کارها و کارآفرینان بوده که می تواند در درآمدزایی و افزایش سودآوری آنها سهیم باشد.

 هشتاد و یکمین قسمت از فصل دوم مسابقه میدون، میزبان کسب و کار جناب آقای بغدادی و تیم حرفه ای اوست. آنها، کیوسک و استند های لمسی تولیدی در مجموعه شان را به استودیو میدون آوردند تا ضمن معرفی و ارائه مزیت های استفاده از آن، شانس خود را برای گرفتن جایزه میلیاردی آن امتحان کنند. افزایش تنوع و ساخت سایز هاي مختلف، ازجمله برنامه های ارتقاء این تیم نیز هست.

برای امتیازدهی به این کسب و کار و سهم داشتن در پیشرفت جناب آقای سجاد بغدادی، اینجا کلیک کنید...

نوشته شده توسط: میدون 

نظرات (0)

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi