پمپاژ برق به قلب وسایل برقی

 


مسابقه میدون در این قسمت میزبان مجموعه ای با سابقه در زمینه تعمیر و تولید قطعات وسایل برقی است.

یکی از سه کسب و کار هشتاد و یکمین قسمت از مسابقه میدون، شرکت افق کلید و اتصال پارسیان با برند کنتاکت کلینیک است که کار خود در زمینه تولید و تعمیر تجهیزات برقی را از سال 87 در استان تهران، تحت مدیریت جناب آقای میثم صالحی آغاز کرد. این مجموعه با استفاده از تیمی حرفه ای و قطعات باکیفیت، تلاش دارد کارایی و عملکرد محصولات برقی از رده خارج شده را بهبود بخشد.

یکی از اصلی ترین اقدامات این مجموعه، تعمیر و بهبود عملکرد قطعه پلاتین، کلیدی ترین قطعات وسایل برقی است. بعبارت بهتر، این کسب و کار می تواند تاثیر مثبتی بر از کار افتادگی این وسایل، کاهش هزینه افراد برای خرید مجدد آنها و صرفه جویی اقتصادی داشته باشد؛ در سطح کلان نیز، باتوجه به واردات بخش عظیمی از وسایل برقی، در کاهش ارزبری مفید خواهد بود.

  • تعمیر کلیه کنتاکتورها و کلید های اتوماتیک و قطعات مربوطه
  • تولید نگین و کنتاکت های مختلف به روش پودری و ریخته گری
  • انجام امور آزماشگاهی مربوطه مثل هدایت الکتریکی و سختی…
  • انجام کلیه امور پرسکاری و برشکاری و نوردکاری
  • ساخت کلیه قطعات یدکی و لوازم برق صنعتی

علاوه بر یک سال گارانتی محصول و مشاوره، موارد بالا برخی از دیگر خدمات و اقداماتی است که شرکت افق کلید و اتصال پارسیان به مشتریان خود ارائه می کند. تلاش در افزایش دوره گارانتی به یک ساله، افزایش تولید و کاهش قیمت تمام شده و به تبعه آن کاهش قمیت فروش نیز از برنامه های ارتقاست. این مجموعه به هشتاد و یکمین قسمت از فصل دوم مسابقه میدون آمده تا ضمن ارائه طرح توجیهی کسب و کار خود به داوران با سابقه آن، شانس خود را برای گرفتن جایزه میلیاردی آن در جهت توسعه امتحان کنند.

برای امتیازدهی به این کسب و کار و سهم داشتن در پیشرفت جناب آقای میثم صالحی، اینجا کلیک کنید...

نوشته شده توسط: میدون 

پست های مرتبط

نظرات (0)

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi