براساس سلیقه تان پکیج بخرید!

 


مسابقه میدون در این قسمت، میزبان کسب و کاری با سابقه 40 است که ضمن حفظ کیفیت و کارایی محصولات تولیدی خود همچون پکیج و تجهیزات سرمایش و گرمایش، آنها را طبق نظر مشتریانش می سازد...

مسابقه میدون در هشتادمین قسمت از فصل دوم خود، میزبان علیرضا علیان، مدیرعاملی شرکت کیان مبتکر پارس، شرکتی با سابقه و دانش بنیان از استان قم است. این مجموعه کار خود را با ساخت ماشین لباسشویی و از سال 57 آغاز کرد. در سالهای بعد نیز به ساخت انواع لوازم آشپرخانه و حتی قطعات خودرو پرداخت تا اینکه از سال 80، به تولید و طراحی نسل جدید سیستم های سرمایش، گرمایشی و پکیج پرداخت.

آقای علیان که کسب و کار خانوادگی خود را با همراهی همسر و فرزندش اداره می کند، صاحب امتیاز شش گواهینامه ثبت اختراع در حوزه سیستم های تهیه مطبوع و صنعتی است.

  • جلوگیری از اتلاف انرژی الکتریکی، با استفاده از دانش و تکنولوژی های برتر نظیر اینورتر و موتورهای الکتریکی کم مصرف
  • جلوگیری از اتلاف منابع آبی، با جایگزینی پدهای سلولزی (با بازدهی تبخیر 92%) و ایجاد تبخیر منظم و بالتبع تامین سرمایش مطلوب و یکنواخت، با حداقل افزایش در رطوبت نسبی محیط، به جای پوشال (با بازدهی تبخیر حداکثر 60%)
  • جلوگیری از اتلاف منابع طبیعی و تخریب محیط زیست نظیر جنگل ها و عدم استفاده از پوشال (تراشه های چوب) و قابلیت بازیافت  سلولز (کاغذهای باطله) در تولید پدهای سلولزی که عامل اصلی تولید سرمایش به روش تبخیری می باشند. 
  • کاهش آلودگی های ناشی از مصرف انرژی های فسیلی در تامین گرمایش و آبگرم و استفاده از انرژی های پاک نظیر انرژی خورشیدی (با توجه به اقلیم گرم و خشک در بیشتر مناطق کشور)
  • تامین 100% هوای پاک در فصل تابستان و در محیط داخلی ساختمان و در نتیجه کاهش غلظت میکروارگانیزم ها و ویروس های ناشی از چرخش مکرر هوای محیط داخل (مانند کولرهای گازی) با استفاده از پدهای سلولزی
  • عدم استفاده از فضاهای مفید ساختمانی وکاهش هزینه های ساختمانی، با حذف فضای موتورخانه و استفاده بهینه از فضای بالکن، با توجه به سیاست های کلان انبوه سازی و بلند مرتبه سازی در سطح کشور

موارد بالا ازجمله ویژگی های محصولات تولیدی در مجموعه کیان مبتکر پارس یعنی پکیج های گرمایشی و سرمایشی، پکیج گرمایشی و سرمایشی هیبریدی و کولرهای هوشمند پربازده اینورتری آپارتمانی زیرسقفی  است. اما فارغ از این شش مورد، نکته جالب توجه در رابطه با تمام این تجهیزات، چگونگی طراحی آنهاست؛ تیم مشغول در این مجموعه قادر اند تجهیزات سرمایشی و گرمایشی را طبق نظر مشتریان و باتوجه به شرایط فیزیکی محیط موردنظر طراحی و تولید کنند. خدمات پس از فروش ازجمه بازدید از پروژه های ساختمانی و تجهیز سیستم ها برای رعایت به حقوق مشتری پیش بینی شده است.

تیم شرکت کیان مبتکر پارس به هشتادمین قسمت از فصل دوم مسابقه بزرگ میدون آمدند تا ضمن ارائه محصولات و خدمات خود و معرفی ویژگی ها خاص آنها ازجمله کاهش آلودگی محیط زیست و انرژی بری کم، از مشاوره و نقطه نظرات داوران آن بهره مند شوند.

برای امتیازدهی به این کسب و کار و سهم داشتن در پیشرفت جناب آقای علیرضا علیان، اینجا کلیک کنید...

نوشته شده توسط: میدون 

پست های مرتبط

نظرات (0)

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi