آب خوردن با آبسردکن های بهداشتی!

 


مسابقه میدون در این قسمت، میزبان مخترعی است که با تولید نوع خاصی از نی، تلاش دارد علاوه بر کاهش میزان مصرف آبسردکن ها، استفاده از آنها توسط مردم را بهداشتی تر کند.

امروزه استفاده از آبسردکن به عنوان رایج ترین برای خنک و مصرف کردن آب شناخته می شود. اما به گفته برخی کارشناسان، استفاده از این ماشین آلات چندان بهداشتی نیست چراکه موجب خطرات زیست محیطی، نوشیدن آب با دست و همچنین عدم پلمپ مخزن ها می شود. مسابقه میدون در هفتاد و نهمین قسمت از فصل دوم، میزبان مخترعی با نام محمدحسین دهقان دهنوی است که ضمن موفقیت در ساخت آبسردکنی بدون این آلودگی ها، توانسته میزان مصرف آب را نیز به حداقل برساند.

محمدحسین دهقان دهنوي با بیش از 13 اختراع در زمینه صرفه جویی آب، حفظ محیط زیست و انرژی، مدیر عامل شرکت بهینه کار یزد است که کار خود در زمینه فرهنگ سازی در حوزه مصرف و تولید محصولات کم آب بر را از سال 1385 آغاز کرده است. یکی از اصلی ترین محصولات این شرکت دانش بنیان که قابل نصب برروی انواع آبسردکن است و مشکل آبسردکن های رایج را حل کرده و همچین برای اولین بار در سطح دنیا تولید شده، شیرآلات نی دار است.

این شیرآلات، نی کوچکی را جایگزین لیوان هاي یکبار مصرف در کنار آبسردکن ها کرده استو طرز کار این نی ها نیز به این صورت است که مصرف کننده نی یکبار مصرف را از جایگاه مخصوص برمی دارد، آنرا روي سر دسته شیر قرار می دهد و و با فشار دادن شاسی روي دسته شیر، با فشار از پیش تنظیم شده به مقدار نیاز آب می نوشد. آقای دهنوی معتقد است با استفاده از این اختراع:

  • میزان حجم زباله های لیوان یکبارمصرف تا 85 درصد کاهش می یابد.
  • هزینه هاي خرید نی لیوان یکبارمصرف تا 80 درصد کم می شود.
  • 85 درصد از حجم زباله پلاستیکی کاسته می شود.

مدیران شرکت بهینه کار یزد، یکی از سه شرکت کننده هفتاد و نهمین قسمت مسابقه میدون هستند. آنها خود را از استان یزد به تهران رساندند تا ضمن معرفی محصول خود به مردم از طریق این برنامه تلویزیونی، طرح توجیهی کسب و کارشان را در معرض قضاوت 4 داور کهنه کار و خبره آن قرار دهند.

برای امتیازدهی به این کسب و کار و سهم داشتن در پیشرفت جناب آقای محمدحسین دهقان دهنوی، اینجا کلیک کنید...

نوشته شده توسط: میدون 

پست های مرتبط

نظرات (1)

avatar

ساراخادم

ﺳﻪشنبه 11 خرداد 1400

چطورمیتونم نمایندگی این محصولاتو درحفظ صرفه جویی آب روتوشهرم داشته باشم؟طبق گفته خودآقای دهقان ک گفته ازبچه های کمیته امدادبهم معرفی کنیدبرانمایندگی این محصولات توشهرهای ایران

avatar
پاسخ دهنده:صفوی
چهارشنبه 12 خرداد 1400

سلام دوست عزیز

برای ارتباط با این شرکت کننده مسابقه میدون و خرید ازشون، در این قسمت درخواست همکاری ثبت کنید. https://meidoun.ir/home/connectionitem/27073

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi