ساخت بتن در با بیشترین سرعت ممکن

 


امروزه سرعت و کیفیت بتن ریزی و ساخت قطعات پیش ساخته بتنی، نیاز مهمی در صنعت ساختمان سازی محسوب می شود که یکی از سه شرکت کننده در این قسمت از مسابقه میدون، کسب و کار موفقی در این زمینه راه اندازی کرده است.

بتن یکی از اصلی ترین مصالح ساختمانی است که افزایش روزافزون جمعیت و به طبع آن افزایش ساخت و ساز، موجب نیاز بیشتر تولید و عرضه به بازار شده است. یکی از راه های جبران این جهش مصرف، ساخت ماشین آلات و تجهیزات بتن سازی و ساخت قطعات پیش ساخته بتنی است. آقایان مرتضی و مجتبی مزروعی، این حوزه به عنوان کسب و کار خود انتخاب کرده و پا به به عرصه رقابت هفتاد و نهمین قسمت از مسابقه میدون گذاشتند.

ماشین سازي سپاهان (سپاهان ماشین)، نام شرکت این دو برادر، واقع در استان اصفهان است. افزایش سرعت تولید، یکنواختی میزان استفاده از مواداولیه و کفیت یکسان بتن ریزی، ازجمله مزیت ها و ویژگی هایی است که در این مجموعه ساخته می شود. گفتنی است این کسب و کار نه تنها از خروج مقدار قابل توجهی ارز برای واردات بتن و قطعات پیش ساخته جلوگیری می کند، بلکه درصورت صادرات، می تواند ارزآوری قابل توجهی برای کشور داشته باشد. 

می توان این کسب و کار را کسب و کاری از نوع B2B دانست؛ چراکه عمده مشتریان آن تامین کنندگان و مجریان پروژه هاي ساختمانی و شهرسازي هستند. در این نوع کسب و کارها، چگونگی برخورد افراد با یکدیگر و خدمات پس از فروش بسیار مهم است. ماشین سازی سپاهان نیز با آگاهی از این موضوع، خدمت ویژه ای برای مشتریان خود درنظر گرفته است که ضمانت 18 ماهه ماشین آلات و ارائه آموزش کارکرد و سرویس نگهداري و توصیه هاي ایمنی در زمان تحویل در محل کارخانه و تست و راه اندازي همزمان، ازجمله آنهاست.

مرتضی و مجتبی مزروعی، هرکدام دارای 15 سال سابقه در حوزه ساختمان سازی هستند و 5 سالی می شود که به طور مستقل، به تولید و بازاریابی دستگاه های ساخت بتن مشغول اند. آنها به هفتاد و نهمین مسابقه میدون آمدند تا ضمن ارائه طرح توجیهی کسب و کار خود و گرفتن مشاوره از داوران برای بهبود سوددهی و کارایی شان، شانس خود را برای گرفتن جایزه یک میلیاردی و توسعه کار خود همچون افزایش ظرفیت تولید و کارایی امتحان کنند.

برای امتیازدهی به این کسب و کار و سهم داشتن در پیشرفت برادران مزروعی، اینجا کلیک کنید...

نوشته شده توسط: میدون 

پست های مرتبط

نظرات (1)

avatar

امین الله

چهارشنبه 12 خرداد 1400

بسیار عالی می باشد

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi