تولید کفش؛ کسب و کاری به سایز ایران

 


یکی از سه کارآفرینی شرکت کننده در این قسمت از مسابقه بزرگ میدون، کسب و کار تولید کفش را بعنوان شغل خود و راه درآمدزایی انتخاب کرده است.

مسابقه بزرگ میدون در هفتاد و هشتمین قسمت از فصل دوم خود میزبان کارآفرینی فعال در حوزه تولید کفش است. جناب آقای شهرام کریمی خوراسگانی، تولیدکننده انواع کفش و فردی با سابقه در این صنعت است که با حضور در این برنامه، قصد دارد کسب و کار خود را در معرض قضاوت داوران خبره آن در کارآفرینی قرار دهد و از نکات و مشاوره آنان برای بهبود کار خود استفاده کند.

گفته می شود ایرانی ها سالانه 227 میلیون جفت کفش خرید می کنند که این میزان معادل 1.1 درصد مصرف جهانی است. ایران در این زمینه، جایگاه دوازدهم را در جهان به خود اختصاص داده و سالانه ۱۷۷ میلیون جفت کفش در آن تولید می شود. این آمار نشاندهنده پتانسیل بالای کشور در این صنعت است، کمااینکه افزایش جمعیت نیز می تواند پالس مثبتی برای راه اندازی این کسب و کار باشد. آقای کریمی خوراسگانی نیز با توجه به این موضوع، وارد این حرفه شده و تاکنون توانسته سود و درآمدزایی خوبی از آن داشته باشد.  

زیبایی، مرغوبیت مواداولیه، استحکام و تمیزی دوخت ازجمله مهمترین ویژگی های یک کفش موردپسند برای مشتری است. آقای کریمی نیز علاوه بر رعایت این موارد، با تقویت خدمات پس از فروش، امیدوار است بتواند حجم گسترده تری از مشتریان را برای خرید محصولات خود ترقیب کند. او به هفتاد و هشتمین قسمت از مسابقه کارآفرینی میدون آمده تا با ارائه طرح توجیهی کسب و کار خود به 4 داور آن، شانس خود را برای گرفتن جایزه میلیاردی و استفاده از آن برای توسعه کارش امتحان کند.

برای امتیازدهی به این کسب و کار و سهم داشتن در پیشرفت جناب آقای شهرام کریمی خوراسگانی، اینجا کلیک کنید...

نوشته شده توسط: میدون 

پست های مرتبط

نظرات (0)

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi