نورپردازی دکوراتیو؛ نسل جدید روشنایی در ایران

 


یکی از سه کسب و کار معرفی شده در این قسمت مسابقه میدون، تولیدکننده نسل جدیدی از تجهیزات روشنایی بخش است.

نورپردازی دکوراتیو نسل جدیدی از انواع نورپردازی در دکوراسیون داخلی است که به دلیل زیبایی و جلا بخشی به محیط های اداری و خانگی، در چند سال اخیر بیش از گذشته مورد اقبال مردم قرار گرفته است. برای پیاده کردن این نوع نورپردازی، از چراغ های خاصی استفاده می شود که عمدتا نیز وارداتی هستند و کمتر کارآفرینی برای ساخت آنها در داخل کشور اقدام کرده است. مسابقه میدون در هفتاد و هفتمین قسمت فصل دوم میزبان یکی از همین کارآفرینان معدود یعنی جنابان احمد رضازاده و مرتضی رجبی است.

شرکت رفاه گستر هوتو مازند (صنایع روشنایی هوتو) فعالیت خود در زمینه تولید چراغ های این شیوه روشنایی را از سال 1397 در استان مازندران آغاز کرد و امروز می توان آنرا به عنوان یکی از اصلی ترین بازوان کشور در زمینه تولید تجهیزات نورپردازي و چراغ هاي دکوراتیو دانست. محصولات تولیدی در این مجموعه نصب آسانی دارند، از تنوع رنگی بالایی برخوردارند، گارانتی قابل قبولی دارند و از مواداولیه بسیار مرغوب که قابل رقابت با کالاهای مشابه خارجی است، ساخته شدند.

عمده کارشناسان معماری و دکوراسیون داخلی بر این عقیده اند که نورپردازی دکوراتیو در ایجاد حسی ناب و آرامش بخش به افراد موثر واقع شود به همین دلیل نیز استفاده از آن در المان های شهری را توصیه می کنند. صنایع روشنایی هوتو نیز علاوه بر تولید تجهیزات برای پروژه هاي نورپردازي و زیباسازي شرکت ها، سازمان ها و منازل، در زمینه تولید تجهیزات مبلمان شهری نیز فعالیت دارد.

تیم فعال در این شرکت رفاه گستر هوتو مازند (صنایع روشنایی هوتو) همواره در تلاش اند تا ضمن ایجاد محیطی زییا و آرامش بخش برای مشتریان خود، میزان مصرف انرژی در کشور را با محصولات تولیدی خود به حداقل برسانند و رسالت خود در این زمینه را ایفا کنند. آنها به هفتاد و هفتمین قسمت از فصل دوم مسابقه میدون آمدند تا ضمن معرفی نسل جدیدی از نورپردازی محیط، شانس خود را برای گرفتن جایزه یک میلیاردی این برنامه تلویزیونی آماده کنند.

برای امتیازدهی به این کسب و کار و سهم داشتن در پیشرفت جناب آقای ایمان رضایی، اینجا کلیک کنید...

نوشته شده توسط: میدون 

پست های مرتبط

نظرات (0)

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi