یراق کابینت ها؛ زینت بخش قلب هر خانه

 


یکی از سه کسب و کار معرفی شده در این قسمت از برنامه میدون، کسب و کار ساخت یراق آلات و دستگیره کابینت است؛ کسب و کاری لازم و ضروری برای هر آشپزخانه...

کابینت ها یکی از اصلی ترین و مهمترین اعضای هر آشپزخانه هستند؛ گویی آشپزخانه بدون کابینت، کارایی خود را از دست می دهد و نمی تواند آنطور که باید نیاز اعضای خانه را برطرف کند. حال اگر جنس مواداولیه کابینت ها مرغوب نباشند و یا یراق آلات به کار رفته در آنها کم کیفیت باشد، نه تنها کمکی که اعضای خانواده نمی کنند بلکه هزینه ای برای تعویض چند ماه یکبار آن روی دستشان می گذارند. برنامه کارآفرینی میدون در هفتاد و ششمین قسمت خود میزبان ابراهیم یادگاري، جوان کارآفرینی است که صاحب یکی از نام دارترین برندهای ایرانی این صنعت است؛  بهدیس.

گروه صنعتی بهدیس فعالیت خود را با دلار آغاز کرد؛ گفته می شود که عمده دستگیره ها و یراق آلات مخصوص وسایل آشپزخانه خصوصا کابینت ها، از خارج از تامین می شود، از سوی دیگر در سالهای اخیر که بحث واردات و صادرات به دلیل نوسانات شدید ارز تحت تاثیر قرار گرفته، واردات ابزارآلات این چنینی به کشور نیز کاهش داشته هرچند که کماکان میزان تقاضا برای آن در سطح خود باقی است. آقای یادگاری نیز با بررسی این نیاز بازار، کسب و کار خود را در سال 1397 آغاز و امروز صاحب یکی از بهترین و باکیفیت ترین برندهای این حوزه است.

استفاده از ابزارهای پیشرفته، تکنولوژی مدرن و به روز دنیا و نیروی کار متخصص ازجمله اصلی ترین ویژگی ها کسب و کار آقای یادگاری عنوان می شود. او و تیمش همواره در تلاش اند با ساخت بهترین محصولات، علاوه بر زیبایی، کارایی و طول عمر کابینت ها را افزایش دهند.

محصولات تولیدی در گروه بهدیس، عمدتا از جنس فلز با پوشش های رنگی متفاوت است اما آقای یادگاری درنظر دارد آبکاری تحت خلع را، وارد چرخه کار تولید یراق آلات خود کند و آنرا توسعه دهد. او به هفتاد و ششمین قسمت از برنامه میدون آمده تا ضمن ارائه طرح کسب و کار خود به داوران این مسابقه، شانس خود را برای اخذ جایزه میلیاردی و صرف آن در برنامه های آتی کارش امتحان کند.

برای امتیازدهی به این کسب و کار و سهم داشتن در پیشرفت جناب آقای ابراهیم یادگاري، اینجا کلیک کنید...

نوشته شده توسط: میدون 

پست های مرتبط

نظرات (0)

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi