گرمایش و سرمایش محیط بدون بستن درب...

 


کمتر تجهیزاتی را می توان در بازار یافت که قادر به سرمایش و گرمایش محیط، با هرگونه شرایطی باشند. میدون در این قسمت میزبان کارآفرینی است که موفق به ساخت چنین دستگاه هایی شده است.

تهیه سیستم های گرمایشی و سرمایشی مناسب بنگاه های اقتصادی خصوصا اماکن صنعتی و بزرگی همچون گلخانه ها، مرغداری ها و رستوران ها، همواره یکی از اصلی ترین دغدغه های کارآفرینان است. آنها تمایل به تهیه سیستمی دارند که علاوه بر کارایی و بهره وری بالا، علاوه بر اینکه نیاز به هزینه کرد زیادی نداشته باشد، از کیفیت بالایی نیز برخوردار باشد. جناب آقای مجتبی مولوی، فردی است که با ورود به این حوزه، موفق به ساخت سیستم های گرمایشی و سرمایی منحصر به فردی شده است. او به هفتاد و ششمین قسمت از برنامه میدون تا ضمن معرفی محصولات خود، طرح توجیهی کسب و کارش را در معرض قضاوت داوران آن قرار دهد.

سیستم های گرمایشی و سرمایشی که در مجموعه آقای مولوی با برند گرماسازه شرق ساخته می شوند، قابلیت پوشش هر نوع فضای صنعتی و حتی خانگی را با انواع و اقسام شرایط دارند. این تجهیزات قادراند محیط را درصورت باز بودن درب ها و پنجره ها نیز سرد یا گرم و نیاز افراد را مرتفع کنند.

علاوه بر گارانتی بی قید و شرط 5 ساله و 15 سال خدمات پس از فروش، ویژگی منحصر به فرد دیگری که در محصولات گرماساز شرق دیده می شود، چگونگی نصب آن در فضاست. این سیستم ها کوچکترین فضایی را اشغال نمی کنند و می توانند بدون ایجاد آلودگی بصری، کارایی خود را در سطح قابل قبولی نگه دارند.

ساخت سیستم گرمایشی تابشی و ادغام سیستم های سرمایشی و گرمایشی در یک پنل واحد، ازجمله برنامه های توسعه ای تیم گرماسازه شرق است. مدیرعامل این مجموعه نیز به هفتاد و ششمین قسمت از برنامه میدون آمده تا شانس خود را برای تامین مالی کسب و کارش امتحان کند. البته باید منتظر بود و دید قادر است از سد دو رقیب دیگر خود عبور کند و بعنوان برنده این قسمت معرفی شود یا خیر.

برای امتیازدهی به این کسب و کار و سهم داشتن در پیشرفت جناب آقای مجتبی مولوی، اینجا کلیک کنید...

نوشته شده توسط: میدون 

پست های مرتبط

نظرات (0)

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi