ظرفشویی با ماشین!

 


کسب و کار ساخت و طراحی ماشین های ظرفشویی صنعتی، یکی از سه کسب و کار شرکت کننده در این قسمت از برنامه کارآفرینی میدون است.

متاسفانه به دلیل مکانیزه نبودن و عدم فرهنگ سازی مصرف درست آب، سالانه در ایران حجم بسیار بالایی از این مایه حیات به هدر می رود؛ ظرف شستن های خانگی، خنک کردن تجهیزات و ماشین آلات صنعتی، حمام کردن و استفاده از سرویس بهداشتی، آبیاری زمین های کشاورزی و.... کارآفرینان زیادی برای حل این مشکل اقدام کردند و بعضا نیز اقداماتشان به نتایج مثبتی منجر شده؛ احمدعلی علی نژاد، صاحب شرکت صنایع شوی سرآب، یکی از همین افراد است که با شرکت در هفتاد و ششمن قسمت برنامه میدون، از چند و چون شروع و موفقیت کسب و کارش می گوید.

صنایع شوی سرآب کار خود در زمینه ساخت و طراحی ماشین های ظرفشویی صنعتی و رستورانی را از سال 93، در شهرستان اراک آغاز کرد. این شرکت با بهره گیری از مهارت و دانش متخصصین رشته های مرتبط، در تلاش است ضمن تولید محصولاتی کارآمد و باکیفیت، همواره در راستای ارتقاء ماشین آلات نیز فعالیت کند.

مشتری مداری، ضمانت کالا و گارانتی بی قید و شرط، ازجمله ویژگی هایی است که تیم مدیریت این مجموعه خانوادگی (آقایان احمدعلی، رضا و امیرعلی علی نژاد) بعنوان مزیت رقابتی کسب و کار خود معرفی می کنند. دو سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش ازجمله اقداماتی است که توسط تیم بازاریابی این مجموعه انجام می شود. ماشین های ظرفشویی تولیدی را می توان در اماکن متفاوتی ازجمله رستوران، بیمارستان، پادگان، خانه، کارخانه، آزمایشگاه های تخصصی و.. استفاده کرد.

آنطور که گفته می شود، قیمت ماشین های ظرفشویی شوی سرآب، یک سوم محصولات خارجی است و این یعنی کارآفرینانی که از این محصولات استفاده کنند، نه تنها در میزان مصرف آب بنگاه خود صرفه جویی کردند، بلکه هزینه هایشان برای تهیه محولات جایگزین کاهش چشم گیری خواهد داشت. صاحبان این مجموعه فنی، خود را از استان مرکزی به استان تهران و هفتاد و پنجمین قسمت از برنامه میدون رساندند تا ضمن معرفی کسب و کار و محصول تولیدی شان، شانس خود را برای اخذ تسهیلات اعطایی از سوی این مسابقه امتحان کنند. 

برای امتیازدهی به این کسب و کار و سهم داشتن در پیشرفت جناب آقای احمدعلی علی نژاد، اینجا کلیک کنید...

نوشته شده توسط: میدون 

پست های مرتبط

نظرات (0)

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi