تولید پوشاک ورزشی کسب و کاری سودده است؟

 


میدون در این قسمت میزبان کارآفرین خوزستانی است که با ورود به حوزه تولید پوشاک ورزشی، توانسته کسب و کاری سودده و اشتغالزا را راه اندازی و مدیریت کند.

افراد زیادی هستند که به دلیل ترس از ناتوان بودن رقابت با برندهای بزرگ و معروف در صنایع گوناگون، کسب و کار خود را شروع نمی کنند و وارد حوزه کارآفرینی نمی شوند. صنعت پوشاک نیز یکی از هین موارد است که کمتر کسی ریسک ورود به آن را می پذیرد. امین زکوی یکی از هیمن افراد است که با ورود به شاخه ای از این صنعت یعنی پوشاک ورزشی، موفق به راه اندازی کسب و کاری سودده، درآمدزا و اشتغالزا شده. او به هفتاد و پنجمین قسمت از فصل دوم برنامه میدون آمده تا ضمن ارائه جزئیات، طرح توجیهی آنرا در معرض قضاوت داوران مسابقه قرار دهد.

  • جنس مناسب پارچه
  • استحکام دوخت و طرح
  • رنگ زیبا و شاد
  • سایز مناسب و راحتی

چهار مورد بالا ازجمله مهمترین مواردی است که باید در زمان خرید یک لباس ورزشی خوب و باکیفیت مدنظر خریدار باشد. تولیدکنندگان نیز موظفند در زمان تهیه مواداولیه و طی شدن فرآیند دوخت و دوز، به این موارد توجه کنند تا هم درآمد خود را تضمین کنند و هم قدمی برای احترام به مشتری برداشته باشند. آقای زکویی نیز بعنوان کارآفرینی موفق در حوزه تولید پوشاک، در طول 8 سال فعالیتش، همواره این موارد را مدنظر داشته و به تیم خود نیز منتقل کرده است.

انواع لباس های ورزشی زنانه، مردانه، کاپشن و کاور در تولیدی او دوخته و روانه بازار می شود. ارسال محصول در کمترین زمان ممکن، تماس های تلفنی و بازاریابی مستقیم و همچنین  ارسال پیامک و ارتباط گیری وسیع با مشتری ازجمه مزیت های رقابتی این کسب و کار با دیگران است.

این کارآفرین سی و دو ساله، خود را از منطقه باغ ملک استان خوزستان به تهران و هفتاد و پنجمین قسمت از برنامه کارآفرینی میدون رسانده تا شانس خود را برای گرفتن جایزه یک میلیاردی آن امتحان کند. او درنظر دارد درصورت اخذ این وام، آنرا در زمینه هایی همچون طراحی پوشاک و به روزتر کردن محصولات هزینه کند.

برای امتیازدهی به این کسب و کار و سهم داشتن در پیشرفت جناب آقای امین زکوی، اینجا کلیک کنید...

نوشته شده توسط: میدون 

پست های مرتبط

نظرات (0)

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi