تولید نان صنعتی می شود؟

 


برنامه میدون در این قسمت میزبان کارآفرینی است که تلاش دارد صنعت تولید نان ایران را از حالت سنتی، به شکل صنعتی درآورد.

نان و تولید آن در ایران، همواره یکی از سنتی ترین صنایع غذایی بوده و روند صنعتی شدن و تکنولوژی شدن را آنطور که باید طی نکرده است. ضمن اینکه افزایش جمعیت و نیاز روزافزون به نان و فرآورده های گندم، همواره ضرورت این تغییر را گوشزد می کند. البته نباید از موضوع گرانی تجهیزات در روند صنعتی شدن نیز گذشت. برنامه میدون در هفتاد و چهارمین قسمت از فصل دوم خود میزبان کارآفرینی است که با ورود به این حوزه، تلاش دارد فرآیند تغییر تولید نان در کشور را، با کمترین هزینه و بیشترین بهره وری صنعتی کند؛ جناب آقای بهمن صمدی.
آقای صمدی دارای سابقه طولانی در زمینه تولید و پخت نان است و این حوزه را به خوبی می شناسد؛ 5 سال در زمینه پخت نان های حجیم و شیرینی جات فعالیت کرده و 18 سال نیز در عرصه ساخت ماشین آلات تجربه کسب کرده است. 
صنعتی کرن فرآیند تولید نان، علاوه بر کاهش هزینه تولیدکنندگان، می تواند تنوع و کیفیت محصولات را افزایش دهد و برای مصرف کنندگان نیز، جهش بزرگی محسوب شود. علاوه براینکه میزان ضایعات و دورریز خانواده نیز به میزان قابل ملاحظه ای کاهش پیدا خواهد کرد. این موارد نکاتی است که تمام تیم فعال در مجموعه آقای صمدی با نام مارال پخت جاوید به آن ایمان دارند و برای تحققش تلاش می کنند.
تجهیزات و ماشین آلات ساخته شده در مارال پخت جاوید، علاوه بر تعمیرات دوره ای توسط تکنسین های شرکت، دارای 10 سال گارانتی و خدمات پس از فروش هستند. ضمن اینکه توانایی تولید انواع نان را دارند. 
برنامه آقای صمدی برای ارتقاء کارش، افزایش میزان حجم تولیدات است. او به هفتاد و چهارمین قسمت از برنامه میدون آمده تا ضمن ارائه طرح کسب و کار خود به داوران آن و مشاوره گرفتن در جهت بهبود، شانس خود را برای گرفتن جایزه میلیاردی مسابقه و هزینه آن در برنامه های توسعه ای امتحان کند.

برای امتیازدهی به این کسب و کار و سهم داشتن در پیشرفت جناب آقای بهمن صمدی، اینجا کلیک کنید...

نوشته شده توسط: میدون

 

پست های مرتبط

نظرات (0)

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi