مکنون؛ تن پوش اختصاصی نوجوانان

 


نوجوان و تولید لباس مناسب آنان، نیاز اصلی یکی از سه کسب و کار معرفی شده در این قسمت از برنامه میدون هستند.

تولید لباس و تن پوش برای قشر نوجوان، کار آسانی نیست چراکه تغییر مداوم سایز افراد، کار را برای خیاطان و طراحان سخت می کند. به همین دلیل نیز کمتر کارآفرینی است که در این حوزه ورود و سرمایه گذاری کند. سرکار خانم میرکمالی، یکی از همین معدود افراد است که به هفتاد و چهارمین قسمت از برنامه میدون آمده تا ضمن ارائه و معرفی برند تجاری خود، مکنون، طرح توجیهی کسب و کارش را درمعرض قضاوت داوران قرار دهد.

  • مدرك رسمی طراحی لباس از بنیاد ملی مد و لباس وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
  • مجوز خانه مداز بنیاد ملی مد و لباس وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
  • مجوز موسسه هنري از بنیاد ملی مد و لباس وزارت ارشاد
  • شرکت و اخذ گواهی جشنواره ملی کودك و نوجوان

اینها بخشی از مدارک و افتخارات سرکار خانم میرکریمی، صاحب برند مکنون است (مکنون یک واژه قرآنی به معناي پوشیده می باشد که براي مرواریدهاي درون صدف بکار رفته است) او در کسب و کار خود تلاش دارد با استفاده از متدهای روز دنیا و مرغوب ترین پارچه ها، تن پوش و لباس هایی برای نوجوانان تولید کند که علاوه بر جذابیت و زیبایی، پوشیده نیز باشند. درواقع شاید بتوان این ویژگی را بزرگترین مزیت محصولات تولیدی این مجموعه با دیگر رقبا دانست.

لباس ها و تن پوش های مکنون تا 24 ساعت قابلیت تعویض یا مرجوع دارند و تا یک ماه دارای ضمانت هستند. علاوه بر این موارد، نکته دیگری در خدمات پس از فروش این کسب و کار دیده می شود که در نوع خود قابل تامل است؛ مشتریان این مجموعه می توانند بصورت تصادفی با 10 نفر از مشتریان قبلی مجموعه تماس تلفنی داشته باشند و از تجربیات آنان در رابطه با کیفیت و نوع دوخت و پارچه اطمینان حاصل کنند.

صاحب برند مکنون، درنظر دارد در آینده ای نزدیک میزان تولیدات خود ازجمله روسری، تونیک، مانتو، پیراهن، شلوار و چادر نماز را افزایش داده و حجم بیشتری از بازار را تصاحب کند. به همین منظور نیز به هفتاد و چهارمین قسمت از برنامه میدون آمده تا شانس خود را در رقابت با دو رقیب دیگر خود در این قسمت، برای ورود به رویداد سرمایه گذاری آخر ماه امتحان کند.

برای امتیازدهی به این کسب و کار و سهم داشتن در پیشرفت سرکار خانم مریم سادات میرکمالی، اینجا کلیک کنید...

نوشته شده توسط: میدون

پست های مرتبط

نظرات (0)

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi