رژیم لاغری بدون غذای رژیمی!

 


رژیم های غذایی لاغری، عمدتا افراد را از خوردن غذاهای متنوع منع می کند اما میدون در این قسمت میزبان تیمی با رژیم غذایی متفاوت است...

امروزه رژیم های غذایی متنوعی در جامعه وجود دارد و توسط افراد استفاده می شود که بعضا به دلیل غیرکارشناسی بودن و عدم تطابق با فیزیولوژی بدن، عوارض نامطلوبی را به افراد تحمیل می کند. درواقع بیشتر این رژیم ها به دلیل تمرکز برروی کاهش میزان کالری مصرفی و محدودیت غذا، باعث ایجاد فقر و ضعف بدنی می شوند؛ کمااینکه پس از مدت کوتاهی، اثرگذاری خود را از دست می دهند. برنامه میدون اما در هفتاد و چهارمین قسمت میزان استارت آپی است که با بررسی مشکلات این حوزه، تلاش دارد با ارائه الگویی نو، رژیم غذایی را متناسب با توانایی ها و شرایط جسمی هر فرد ارائه کند و عوارض آنرا به حداقل رساند؛ یکا

یکا نام مجموعه ای تحت مدیریت جناب آقای مهدی یاوری است. این مجموعه با بهره گیری از تجربه ای 60 ساله در پیشرفته ترین کشورهای دنیا و همچنین استفاده از نظرات مشاورین تغذیه، موفق به ایجاد نوع خاصی از رژیم غذایی شدند که بدون ایجاد محدودیت های مرسوم برای مصرف غذا، می تواند وزن افراد را به میزان مطلوبشان برساند.

در اپلیکیشن یکا، هیچ غذایی ممنوع است؛ افراد می توانند متناسب با میل و رقبتشان از محصولات غذایی متنوع استفاده کنند اما باید میزان کالری مصرف شده را طبق زمانبندی، با انجام تمرینات مشخص شده ورزشی بسوزانند. صرفا باید از حجم مجاز به مصرف و میزان تخطی خود آگاهی کامل داشته باشند؛ بعبارت بهتر هدف یکا خودآگاهی افراد نسبت به انتخاب روزانه غذاها و تشویق به کاهش وزن و تناسب اندام است.

تمام افراد بالای 18 سال که به اینترنت دسترسی دارند و گمان می کنند برای سلامت خود نیاز به کاهش وزن و یا برنامه ای برای بررسی نوع خوراک خود هستند، می توانند از این اپلیکیشن استفاده کنند؛ اپلیکیشنی که سازندگان آن به هفتاد و چهارمین قسمت از فصل دوم برنامه میدون آمدند تا ضمن معرفی خود از قاب تلویزیون، شانس خود را برای گرفتن جایزه میلیاردی و هزینه آن در راستای توسعه کسب و کارشان امتحان کنند.

برای امتیازدهی به این کسب و کار و سهم داشتن در پیشرفت جناب آقای مهدی یاوری، اینجا کلیک کنید...

نوشته شده توسط: میدون

نظرات (0)

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi