صنعت مبلمان با نگاهی متفاوت!

 


یکی از سه کارآفرین شرکت کننده در این قسمت میدون، فردی است که با نگاهی متفاوت به صنعت مبل و صادرات محصولات آن نگریسته است.

صنعت مبل سازی در ایران، علیرغم سابقه طولانی اش در سطح جهان، از تاریخ طولانی برخوردار نیست اما در همین مدت زمان کم نیز، به دلیل صادرات محصولات بعضا بی کیفیت، اعتماد جهانی به خود را از دست داده و ارزآوری قابل توجهی برای کشور ندارد؛ درصورتیکه گفته می شود بازاری 500 میلیون دلاری در دنیا منتظر این سازه چوبی یا فلزی ساخت ایران است. البته علیرغم این موضوع هنوز کارآفرینان معدودی در این حوزه مشغول به فعالیت هستند و تلاش می کنند تا اعتماد از دست رفته را دوباره بازگردانند؛ آقای جواد بجانی یکی از آنهاست که به هفتاد و سومین قسمت برنامه میدون آمده. 

مبلمان کلاسیک، مبلمان راحتی و قطعات آماده مبل ازجمله محصولات تولیدی در شرکت این کارآفرین، مبل لند، هستند. آقای بجانی از سال 96 فعالیت در این صنعت را شروع کرده و تاکنون توانسته با فروش محصولات به کشورهایی همچون گرجستان، سود خوبی کسب کند البته نگاه متفاوت او به کار نیز در موفقیت هایش بی تاثیر نبود...

آقای بجانی ابتدا مرغوب ترین الوار و چوب های موردنیاز ساخت انواع مبل را از کشورهایی همچون گرجستان و ترکیه وارد می کند، توسط استادکاران و ماهران این حوزه فرآوری کرده و به شکل مبل در می آورد و سپس به خارج از کشور صادر می کند. بعبارت دیگر، ایجاد ارزش افزوده با کمترین هزینه و بیشترین بهره وری را می توان شاخص ترین ویژگی محصولات مبل لند دانست.

این کارآفرین خوش فکر به هفتاد و سومین قسمت از برنامه میدون آمده تا ضمن نمایش مبل ها و توضیح روند کار خود به داوران آن، طرح توجیهی کسب و کارش را در معرض قضاوت آنان قرار دهد و شانس خود را برای گرفتن جایزه یک میلیاردی این مسابقه امتحان کند. افزایش کیفیت محصولات، اولویت او برای ارتقاء و توسعه کسب و کارش است.

برای امتیازدهی به این کسب و کار و سهم داشتن در پیشرفت جناب آقای جواد بجانی، اینجا کلیک کنید...

نوشته شده توسط: میدون

پست های مرتبط

نظرات (0)

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi