شیرین شدن کام کسب و کار با فلفل قرمز

 


در این قسمت از برنامه میدون، کارآفرینی معرفی خواهد شد که موفق شده شیرینی فلفل را در کسب و کار خود بچشد.

در منطقه کشاورزي روستاي بیزه شهرستان داورزن استان خراسان رضوی، همچون بسیاری دیگر از مناطق ایران، بهترین و باکیفیت ترین محصولات کشاورزی خصوصا فلفل قرمز برداشت می شود؛ اما متاسفانه سهم کشاورز از فروش و سود این محصولات، نزدیک به صفر است. برنامه میدون در قسمت هفتاد دوم خود میزبان کارآفرینی است که موفق شده با بررسی این نیاز منطقه، کسب و کاری پولساز برای خود و کشاورزی منطقه راه اندازی کند؛ محمد مسعودی طلب

آقای مسعودی صاحب برند ترگل بیزه است؛ برندی نام آشنا در حوزه صنایع غذایی و کشاورزی که با فعالیت در زمینه فرآوری انواع فلفل همچون فلفل دلمه، فلفل گیلاسی، فلفل آناهایم، فلفل انچو، فلفل روکوتیرو، فلفل هالاپنیو و فلفل چیپوتل، توانسته علاوه بر رونق بخشیدن به کسب و کار کشاورزان منطقه، کسب و کاری پولساز را نیز برای خود راه اندازی کند.

ترگل بیزه موفق شده سیستم فرآوری این فلفل ها را از شکل سنتی به شکل مکانیزه تغییر داده و کیفیت محصولات را تا میزان قابل ملاحظه ای افزایش دهد. تضمینی بودن کیفیت و قیمت پایین آن نسبت به دیگر محصولات موجود در بازار نیز از دیگر ویژگی های این محصولات است.

این تیم جوان تلاش کردند علاوه بر ارائه محصولی که از جایگاه ویژه ای در سفره ایرانیان برخوردار است؛ یعنی ادویه جات، بسته بندی و نوع مصرف ساده تر را بعنوان مزایای رقابتی محصولات خود مطرح کنند. کارآفرینان فعال در زمینه تولید انواع صنایع غذایی همچون ترشی جات، سس، سوسیس و کالباس، چیپس و.. همچنین رستوران ها و خانه ها، می توانند خرید موفق و مطلوبی از این کسب و کار داشته باشند.

مالک برند ترگل بیزه، خود را به تهران و هفتاد و دومین قسمت برنامه میدون رسانده تا ضمن ارائه طرح توجیهی کسب و کار خود و توضیح بیشتر در آن، شانس خود را برای گرفتن جایزه یک میلیاردی آن امتحان کند.

برای امتیازدهی به این کسب و کار و سهم داشتن در پیشرفت جناب آقای محمد مسعودی طلب، اینجا کلیک کنید...

نوشته شده توسط: میدون

پست های مرتبط

نظرات (0)

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi