بازیافت پلاستیک، بازیافت زندگی

 


برنامه میدون در این قسمت میزبان کارآفرین خوش فکر دیگری است ک صنعت بازیافت را بعنوان شغل و کسب خود انتخاب کرده است.

بازیافت پلاستیک همواره در آن دسته از کسب و کارهای لازم و ضروری و البته سودآوری قرار می گیرد که متاسفانه کارآفرینان کمی برای ورود به آن ریسک پذیر هستند. بازار بازیافت پسماند در سطح جهان در سال 2017، ارزشی معادل 330 میلیارد دلار داشته که در سال 2019 به رقم 450 ملیارد رسیده است؛ در ایران نیز این صنعت طی دهه اخیر، رشد خوبی داشته و باعث ورود کارآفرینان زیاد، راه اندازی کسب و کارهای متعدد و اشتغالزایی خوبی شده است که یکی از آنها مصطفی جوادی، شرکت کننده قسمت هفتاد و دوم برنامه میدون است.

چند سالی می شود که آقای جوادی با ورود به حوزه بازیافت شیشه و پلاستیک، در این حوزه با برند نگین بازیاب مشغول به فعالیت است. در دنیای امروز نمی توان شیء را پیدا کرد که قابلیت بازیافت نداشته باشد و نتوان آنرا به چرخه درآمدزایی بازگرداند. در کسب و کار او نیز هر نوع وسیله ای از جنس شیشه، با بیشترین دقت و کیفیت به وسایل با ارزش تبدیل می شوند و به چرخه استفاده مصرف کننده باز می گردند.

مدیر و کارآفرین جوان نگین بازیاب خود را به هفتاد و دومین قسمت از فصل دوم برنامه میدون رسانده تا ضمن ارائه طرح توجیهی کسب و کار بازیافت خود به داوران با سابقه، از نظرات و راهنمایی آنرا درخصوص بهبود کسب و کارش استفاده کند.

برای امتیازدهی به این کسب و کار و سهم داشتن در پیشرفت جناب آقای مصطفی جوادی، اینجا کلیک کنید...

نوشته شده توسط: میدون

پست های مرتبط

نظرات (0)

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi