خشکاندن ریشه کولبری با عسل!

 


میدون در این قسمت میزبان کارآفرینی است که می خواهد کولبری را با کسب و کار تولید و فراوری عسل ریشه کن کند.

شوربختانه در این سالها، به دلیل کمبود شغل و بیکاری در برخی استانهای مرزی کشور ازجمله کردستان، شغل کولبری بطور گسترده ای در بین مردم شایع شده است. برنامه میدون در هفتاد و یکمین قسمت از فصل دوم خود ضمن بررسی این موضوع، به معرفی کسب و کار کارآفرینی پرداخته که علاج این معضل مهم در منطقه خود را با کسب و کار تولید و فرآوری عسل یافته است؛ جواد دولابی

کسب و کار آقای دولابی با نام تجاری ملکه کردستان، کار خود را از 93 با تولید عسل های طبیعی، عسل های ترکیبی و فرآورده های زنبوری آغاز کرد. نان عسلی، آدامس طبیعی بره موم، عسل های میوه ای و گرده گل ازجمله محصولات دیگر هستند.

حتما بخوانید: میلیونر شدن را با زنبورعسل تجربه کنید!

عسلی که در این استان به عمل می آید، جزو یکی از بهترین و مرغوب ترین انواع عسل در کشور است؛ حتی عسل هایی که در نقاط مختلف این استان تولید می شوند، دارای کد و ویژگی های خاصی هستند که آقای دولابی باتوجه به این موضوع، آنرا وارد کسب و کار خود کرده و بعنوان یک مزیت رقابتی مورداستفاده قرار داده است؛ عسل های تولیدی که توسط ملکه کردستان توزیع و به فروش می رسند، همگی دارای کدی هستند که معرف نام زنبوردار، منطقه تولید عسل و منطقه زنبورستان است. البته این موضوع تنها مزیت این برند نیست؛ تضمینی بودن تولید طبیعی محصولات و دارا بودن گواهی نامه های داخلی و بین المللی نیز را می توان بعنوان ویژگی های منحصر به فرد آن دانست.

آقای دولابی امیدوار است با ورود به عرصه برنامه میدون و شرکت در هفتاد و یکمین قسمت از آن، برای گسترش و توسعه کسب و کار خود تامین سرمایه کند تا به بزرگترین هدفش از راه اندازی آن یعنی اشتغالزایی و حذف شغل کولبری از استان کردستان دست یابد.

برای امتیازدهی به این کسب و کار و سهم داشتن در پیشرفت جناب آقای جواد دولابی، اینجا کلیک کنید...

نوشته شده توسط: میدون

پست های مرتبط

نظرات (0)

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi