تولید خانوادگی ایزوگام

 


میدون برای باری دیگر، میزان خانواده ای کارآفرین است؛ خانواده ای فعال در صنعت تولید ایزوگام که موفق شدند محصولاتشان در سراسر ایران را، به یک قیمت بفروشند.

به گفته بسیاری از کارشناسان و اهل فن، دلیجان قطب تولید ایزوگام در ایران است و محصولاتش را به سراسر کشور صادر می کند. کارآفرینان زیادی در این شهرستان استان مرکزی مشغول به فعالیت در این صنعت هستند که یکی از باسابقه ترین و حرفه ای ترین آنها، مهمان هفتاد و یکمین قسمت برنامه میدون است؛ خانواده منصوری

شرکت ایزوگام کیان گستر دلیجان از سال 86 شروع به کار در حوزه تولید عایق های رطوبتی و مشتقات پلیمیری شروع کرد. رفته رفته با بزرگ شدن کسب و کار و شناخته شدن آن در بین مردم به دلیل کیفیت و مقاومت بالا، مدیران مجموعه تصمیم به اعطای نمایندگی در شهرهای مختلف گرفتند. و حالا این مجموعه دارای بیشترین نمایندگی در سطح کشور است و موفق شده علیرغم تمام مشکلات بازار، قیمت محصولات خود در سراسر کشور را یکسان تعیین کند.

حمیدرضا و علی دلاوری مدیران بازرگانی هستند، حمیدرضا منصوری و ابوالفضل منصوری نیز در حوزه بازاریابی و اجرا فعال اند، عبدالله منصوری نیز بعنوان مدیرعامل، با بیش از 19 سال سابقه در این صنعت، ایزوگام کیان گستر دلیجان را مدیریت می کند و به همراه تیمی متخصص، به تولید ایزوگام های ضدتابش نور و رطوبت مشغول اند.

حتما بخوانید: ایزوگام یا رنگ ایزوگامی؟

این شرکت علاوه بر اعطای بیمه نامه 10 ساله حضور نمایندگان فعال در شهرها، حمل و تحویل به موقع طرف قراداد پیمانکاران، خدمات ارزنده دیگری را به مشتریان خود ارائه می دهد که می توان دو مورد ذیل را بعنوان مهمترین آنها ذکر کرد:

  1. تولید ایزوگام براساس شرایط اقلیمی و آب و هوایی منطقه
  2. استعلام محصول پس از بارگیری و حمل به مقصد

مدیران کیان گستر دلیجان به هفتاد و یکمین قسمت از فصل دوم برنامه میدون آمدند تا ضمن معرفی ایزوگام و عایق های رطوبتی تولیدی در کارخانه شان، برای برنامه های ارتقائی همچون ساخت دستگاه هایی با سرعت تولید بالا، تامین سرمایه کنند. حال باید منتظر بود و دید آیا می توانند نظر داوران مسابقه را به کسب و کار خود جلب و بعنوان برنده از استودیو میدون خارج شوند یا خیر.

برای امتیازدهی به این کسب و کار و سهم داشتن در پیشرفت خانواده منصوری و حمیدرضا دلاوری، اینجا کلیک کنید...

نوشته شده توسط: میدون

پست های مرتبط

نظرات (1)

avatar

علیرضا کریمی

چهارشنبه 8 اردیبهشت 1400

سرمایه گذاری یک میلیارد تومان در حال حاظر و بیشتر در سه ماه بعد از تهران هستم ومیتوانم چون در کار آهن در بازار هستم با مهندس های ساخت در تماس باشم ممنون

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi