کود؛ مایه حیات کشاورزی

 


میدون در هفتادمین قسمت خود میزبان کسب و کاری است که اگر نباشد، دیگر گیاهی هم وجود ندارد...

کودها نقش مهم و تعیین کننده ای در سلامت آب و خاک دارند، اگر کیفیت خوبی نداشته باشند و یا طریقه استفاده شان برای کشاورز مشخص نشده باشد، نمی توانند آنطورکه باید موادمغذی را منتقل کنند و این موضوع نیز سبب از کار افتادگی سیستم گیاهان که تنها تولیدکنندگان اکسیژن هستند می شود. یکی از سه شرکت کننده هفتادمین قسمت از برنامه میدون، مهندسی است که با تکیه بر یافته ها و آزمایشات علمی، در همین زمینه فعالیت می کند؛ جناب آقای آرش همتی ینگجه
شرکت قیزیل توپراق سهند با مدیریت جناب آقای همتی، از سال 1394 در زمینه آنالیز خاك و برگ درختان در باغات و مزارع شروع به فعالیت کرده است. این مجموعه که در رده مجموعه های دانش محور استان آذربایجان شرقی قرار دارد، با گردآوری گروهی مجرب در رشته کشاورزی، تلاش دارد با استفاده از بهترین و مرغوب ترین مواداولیه و همچنین تکنولوژی های روز دنیا، کودهایی باکیفیت و باکمترین قسمت ممکن را به بازار عرضه کند.

  • کودآلی حاوی هیومیک سایتال: مناسب برای ریشه زایی و افزایش جذب عناطر
  • کود مخلوط شیمیایی TE+ 212121 سایتال: تامین نیاز تغذیه گیاهان زراعی و و باغی در تمام مراحل رشد
  • کود ترکیبی آلی: استفاده از زراعت، باغبانی و صیفی جات برای قبل از کاشت و استفاده به منظور چالکود 
  • کود پتاسه آلی: رفع کمبود پتاس و افزایش مقاومت گیاه و کیفیت میوه 

اینها تنها بخشی از محصولات تولید در قیزیل توپراق سهند است. آقای همتی که در رشته مهندسی کشاورزی و خاکشناسی تحصیل کرده و چندین مقاله ملی و بین المللی در این حوزه دارد، معتقد است مزیت این محصولات نسبت به رقبا، دانش فنی و امکان تولید انواع فرمول های کودی مطابق با نیاز بازار است. نظارت و پشتیبانی از باغاتی که کودها در آن مورداستفاده قرار گرفته نیز از دیگر مزیت های رقابتی است. 
صاحب ایده تولید این نوع کودها، خود را از عجب شیر به هفتادمین قسمت از برنامه میدون رسانده تا ضمن معرفی مزایای محصولات تولیدی خود، شانس خود را برای گرفتن جایزه آن امتحان کند. 

برای امتیازدهی به این کسب و کار و سهم داشتن در پیشرفت جناب آقای آرش همتی، اینجا کلیک کنید...

نوشته شده توسط: میدون

 

نظرات (0)

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi