تولید و درآمدزایی از دل زندان

 


یکی از سه شرکت کننده در این قسمت از برنامه میدون، کارآفرینی خوزستانی است که توانسته در دل زندان، کسب و کاری پولساز راه اندازی کند.

اشتغال زندانیان و معیشت خانواده انان در طول مدت حکم، همیشه جزو دغدغه کارآفرینان اجتماعی بوده است. برنامه میدون در شصت و نهمین قسمت خود میزبان یکی از این کارآفرینان و کسب و کار اوست؛ کسب و کاری که می تواند آینده این قشر از جامعه و خانواده شان را به کلی تغییر دهد؛ جناب آقای ابراهیم سعدی

تولید و توزیع پوشاک ازجمله کسب و کارهای همیشه سودده در ایران است، بازار همیشه تشنه و افزایش روزافزون جمعیت موجب می شود تا کمتر کارآفرینی از شروع این کسب و کار پشیمان شود. آقای سعدی نیز با اشراف به این موضوع و البته دغدغه مندی در زمینه اشتغال و درآمدزایی زندانیان و خانواده آنان، چند سالی است در کسب و کار تولید پوشاک در استان خوزستان مشغول به فعالیت است. 

روند کار تولیدی سعدی به این صورت است که ابتدا مرغوب ترین نخ ها تهیه می شوند، با استفاده از دستگاه رفت بافی به پارچه تبدیل می شوند، سرانجام پس از دوخت و دوز به لباس بدل شده و توسط تیم فروش، در سطح دو استان خوزستان و خراسان رضوی به فروش می رسند البته به زودی شهرهای تحت پوشش افزایش خواهند یافت. لازم به ذکر است اکثر محصولات نخی بوده و برای فصول و مناطق گرمسیر بسیار پرکاربرد اند.

برنامه کارآفرینی میدون در شصت و نهمین قسمت از فصل دوم خود میزبان این کسب و کار خاص و کارآفرین خلاق اوست؛ آقای سعدی نه تنها موفق شده گام بزرگی در راستای افزایش روحیه زندانیان و خانواده هایشان بردارد بلکه موفق به راه اندازی کسب و کاری شده که می تواند تحول بزرگی در راستای اشتغالزایی زندانیان باشد.

برای امتیازدهی به این کسب و کار و سهم داشتن در پیشرفت جناب آقای ابراهیم سعدی، اینجا کلیک کنید...

نوشته شده توسط: میدون

پست های مرتبط

نظرات (1)

avatar

اکبر احمدی فرد

چهارشنبه 25 فروردین 1400

سلام . حاج آقا سعدی لطفا شماره تماس میخواستم اکبر احمدی فرد از زنجان

avatar
پاسخ دهنده:صفوی
پنجشنبه 26 فروردین 1400

سلام دوست عزیز

برای ارتباط با ایشون در این قسمت درخواست همکاری ثبت کنید. https://meidoun.ir/home/newsitem/4173

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi