شهری نو با مبلمانی نو

 


کسب و کار طراحی و تولید مبلمان شهری، یکی از سه کسب و کار راه یافته به این قسمت از برنامه کارآفرینی میدون است.

متاسفانه کسب و کارهای حوزه معماری و شهرسازی مانند تولید و ساخت مبلمان شهری، ازجمله کسب و کارهای مغفول مانده و به حاشیه رانده شده در ایران می باشند؛ درصورتیکه می توانند علاوه بر اشتغالزایی و جلوگیری از خروج ارز، در زیبایی شهرها و همچنین آسایش شهروندان نقش مهمی ایفا کنند. برنامه میدون در قسمت شصت و هفتم خود، میزبان یکی از کارآفرینان فعال در این حوزه یعنی سرکارخانم فاطمه بزرگی و جناب آقای رحمانعلی ملاعابدلقب است تا علاوه بر شناخت بیشتر ضرورت کار آنها به مردم و مسئولین، در پیشرفت و رشد آن موثر باشد.

طبق تعریف، مبلمان شهری به وسایلی از اشیاء، وسایل، دستگاه ها و بناها اطلاق می شود که در فضای عمومی و در معرض استفاده عموم مردم قرار می گیرند. شرکت تاراز صنعت با مدیرعاملی فاطمه بزرگی سی و نه ساله، در زمینه برخی از این محصولات یعنی نیمکت، انواع سطل زباله شهری، تابلوهای راهنمایی و رانندگی، ست های ورزشی و بیلبوردهای تبلیغاتی درحال فعالیت است. کانکس و وسایل بازی کودکان نیز محصولات دیگر این شرکت هستند.

نکته جالب توجه در رابطه با کسب و کار این کارآفرین بابلی، برنامه ریزی تولید و فروش برای آینده است که در برنامه توسعه کمتر فردی دیده می شود. تاراز صنعت قصد دارد تا افق 1403، پس از تجهیز شهرها و دهیاری های شمال کشور به مبلمان شهری، ابتدا 5 استان و سپس تمام ایران را به محصولات تولیدی خود تجهیز کند؛ ساخته هایی که نسبت به رقبای خود دارای قیمت بسیار پایین تری هستند، از کیفیت بالایی برخوردارند و حامی محیط زیست اند، دارای خدمات پس از فروش و مشاوره خرید نیز هستند.

تاراز صنعت به همراه تیم دغدغه مند و کاربلد خود، موفق شده به شصت و هفتمین قسمت از برنامه کارآفرینی میدون راه یابد. تامین سرمایه برای پروژه های توسعه ای همچون ساخت ایستگاه های اتوبوس مجهز به پنل خورشیدی و مکانیزه کردن خط طراحی و ساخت و همچنین شناخته شدن در بین مردم، از مهمترین اهداف این صنعت کاران برای حضور در این مسابقه تلویزیونی است. 

برای امتیازدهی به این کسب و کار و سهم داشتن در پیشرفت سرکار خانم فاطمه بزرگی و جناب آقای رحمانعلی ملاعابدلقب، اینجا کلیک کنید...

نوشته شده توسط: میدون

نظرات (0)

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi