تزئین خودرو با هنر جذاب مکرومه بافی

 


صنعت تولید لوازم جانبی و محصولات تزئینی خودرو یکی از نوپاترین صنایع در ایران است که در این قسمت از برنامه میدون و با کسب و کار کارآفرینی بجنوردی به آن پرداخته می شود.

عرق گیر سطوح و صندلی، یکی از پرطرفدارترین محصولات موجود در بازار خصوصا بازار لوازم جانبی یا تزئینی خودرو هستند که استفاده از آنها ضمن بالا بردن عمر مفید اشیاء، در زیبایی و چشم نوازی آنها تاثیر بسزایی دارد. در سالهای اخیر که توجه مردم به سمت استفاده از اکسسوری و لوازم تزئینی خودرو افزایش پیدا کرده، کارآفرینان زیادی با حضور در این زمینه تلاش کردند نیاز بازار بیست و دو میلیونی آنرا برآورده کنند، یکی از این افراد مهمان شصت و هفتمین قسمت از برنامه میدون است؛ جناب آقای رضا هنرخواه صاحب برند ایفاناز

کارگاه آقای هنرخواه که در استان خراسان شمالی واقع است، در زمینه تولید عرقگیرهای مورداستفاده در خودروهای سبک و سنگین فعالیت می کند اما با تفاوتی بزرگ نسبت به رقبا؛ دست بافت بودن... البته استفاده از مرغوب ترین نخ ها، تنوع رنگی چشم نواز و بهره گیری از هنر مکرومه بافی زبردست ترین هنرمندان نیز ازجمله تفاوت ها و ویژگی های محصولات خودرویی این مجموعه است.   

بازار صنعت خودروی ایران یکی از پربازده ترین و پرتقاضاترین بازارهاست؛ طبق آمار درحال حاضر حدود بیست و دو میلیون ماشین در کشور درحال تردد هستند، بطور میانگین نیز سالانه تعداد دو میلیون خودرو به این آمار اضافه می شود که نویدبخش بازاری پولساز و پرسود به کارآفرینان است. آقای هنرخواه به همراه همسرش سرکار خانم لیلا حاتمی باتوجه به این موضوع و البته کاستی های موجود در عرقگیرهای موجود در بازار همچون کیفیت پایین، قیمت بالا، عدم استحکام، قابل شستشو نبودن و عدم تنوع رنگ، وارد این حوزه شده و کسب و کار خود را راه اندازی کردند.

حتما بخوانید: بازار باورنکردنی روکش صندلی و اکسسواری خودرو

ایفاناز همواره درتلاش است با رفع تمام این مشکلات، دست بافته های خود را طبق سفارش مشتری و با بیشترین کیفیت ممکن تولید کند تا بتواند در درازمدت، حرفی برای گفتن در صنعت اکسسوری خودرو و تولید لوازم جانبی آن داشته باشد. علاوه بر عرق گیرهای صندلی، گهواره نوزاد، کیف و کفش، آویز گلدان و سبد نیز دیگر محصولات تولیدی با هنر مکرومه بافی در این مجموعه هستند.

این زوج کارآفرین خود را از شهرستان بجنورد به شصت و هفتمین قسمت از برنامه میدون رساندند تا علاوه بر دیده شدن از قاب رسانه ملی، برای برنامه های توسعه ای خود همچون افزایش تنوع دست بافته ها تامین سرمایه کنند.

برای امتیازدهی به این کسب و کار و سهم داشتن در پیشرفت جناب آقای رضا هنرخواه و سرکارخانم لیلا حاتمی، اینجا کلیک کنید...

نوشته شده توسط: میدون

پست های مرتبط

نظرات (0)

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi