علاج درد بی درمان کمردرد!

 


یکی ازسه کارآفرین شرکت کننده در این قسمت از برنامه میدون، تولیدکننده تجهیزات فیزیوتراپی است که درد لاعلاج کمر درد را درمان خواهد کرد.

کمردرد عارضه شایع این روزهاست که ورزش نکردن، نشستن زیاد، بد نشستن و... از مهمترین عوامل ایجاد آن است. بسیاری از کارشناسان معتقدند درد کمر را می توان با تغییر برخی عادات رفتاری همچون انجام مکرر تعدادی از ورزش ها از بین برد. برنامه میدون در شصت و چهارمین قسمت از فصل دوم خود میزبان یکی از کارآفرینان فعال در این زمینه است؛ سیدپویا پویایی منش

آقای پویایی منش، مدیرعامل شرکت پژوهشگران سلامت ایرانیان صنعت، فعالیت خود در زمینه تولید، ساخت و طراحی تجهیزات ورزشی و فیزیوتراپی را زیرنظر مرکز رشد دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه آغاز کرد. این وسایل که با نام دستگاه کشش ستون فقرات ثبت اختراع شدند، با کشش ستون فقرات، باعث بهبود کمردرد می شوند، قوس کمر را از بین می برند و باعث تقویت عضلات شکم، کمر، ران و باسن می شوند.

حتما بخوانید: خداحافظی با درد ها

طبق آمارهای منتشر شده 27% مردم ایران گرفتار کمردردهای طولانی هستند، یک سوم مردم تهران در طول شبانه روز با این مشکل روبرو می شوند؛ حتی پرستاران نیز از این عارضه در امان نیستند (70 درصد پرستاران ایرانی از درد کمر رنج می رند). این آمارها نشان از بازاری خوب و پرتقاضا برای محصولات آقای پویایی منش دارد.

تجهیزات تولیدی در پژوهشگران سلامت ایرانیان صنعت سبک و قابل حمل اند و می توان آنها را بدون کمترین میزان آموزش به کار گرفت. استفاده آسان و در منزل نیز ازجمله ویژگی های آن است. کیفیت مواداولیه به کار برده شده و استفاده از علم اساتید این حوزه موجب شده تا آقای پویایی منش، پس از اشباع بازار داخلی، رویای صادرات را در سر بپروراند.

او به شصت و چهارمین قسمت از برنامه میدون آمده تا علاوه بر توضیح ویژگی های دستگاه کشش ستون فقرات و معرفی آن به مردم ایران، طرح توجهیی کسب و کار خود را در معرض قضاوت داوران کهنه کار این مسابقه قرار دهد و از تجربیات آنان برای پیشرفت بهره گیرد.

برای امتیازدهی به این کسب و کار و سهم داشتن در پیشرفت جناب آقای سیدپویا پویایی منش، اینجا کلیک کنید...

نوشته شده توسط: میدون

پست های مرتبط

نظرات (3)

avatar

علیرضا کریمی

چهارشنبه 8 اردیبهشت 1400

سلام تهران هستم اصلیت کرد هستم وسرمایه گذاری یک میلیارددر حال حاظر نقد وباقی دوماه دیگر برای باشما در این طرح ممنون

avatar

علی اکبر حیدری

پنجشنبه 21 اسفند 1399

با سلام و خدا قوت خواستم بپرسم برای تهیه این دستگاه چگونه باید اقدام کنیم؟ با سپاس فراوان حیدری 09118614139

avatar
پاسخ دهنده:صفوی
پنجشنبه 21 اسفند 1399

سلام دوست عزیز

برای خرید محصول در این قسمت درخواست همکاری ثبت کنید. https://meidoun.ir/home/connectionitem/26455

avatar

پنجشنبه 21 اسفند 1399

سلام جهت خرید کالا لطفاً راهنمایی کنید.

avatar
پاسخ دهنده:صفوی
پنجشنبه 21 اسفند 1399

سلام دوست عزیز

برای تهیه محصول در این قسمت درخواست همکاری ثبت کنید. https://meidoun.ir/home/connectionitem/26455

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi