پیتزا را به خانه ببرید

 


با نان های نیمه آماده ای که در شصت و سومین قسمت از برنامه معرفی می شود، می توان پیتزاهای خانگی را در سریعترین زمان آماده کرد.

به جرات می توان پیتزا را جذاب ترین و خوش طم ترین غذا در قرن اخیر دانست که با ورودش به صنعت غذا، تحولی عظیم در آن ایجاد کرد. طعم این غذای ایتالیایی به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد؛ قارچ، رب گوجه، ذرت، سبزیجات، گوشت، ژامبون و همچنین خمیر... درست کردن پیتزا خصوصا در خانه کار چندان آسانی نیست به همین دلیل کارآفرینان زیادی با ورود به حوزه تولید نان های نیمه آماده، سعی کردند این نیاز مشتریان را برطرف کنند که یکی از آنها، خانواده هشجین، یکی از سه شرکت کننده قسمت شصت و چهار برنامه میدون هستند.

حتما بخوانید: جلوگیری از ورود مکمل غذایی با سویق

چند سالی می شود که خانواده اردبیلی هشجین در مجموعه خود با نام شرکت تعاونی نان صنعتی آرسین آرتاویل، که در یکی از شهرک های صنعتی اردبیل واقع است، مشغول پخت و طبخ خمیر نان پیتزا هستند. محصولات تولیدی در این شرکت از مزیت های قابل توجهی مثل بافت بسیار نرم، استفاده از مواداولیه بسیار مرغوب (تخم مرغ و گندم) و سهولت برخوردار است؛ برای استفاده تنها کافی است قبل از مصرف، 5 دقیقه آنرا خارج از یخچال نگه داشت.

تمام افراد جامعه خصوصا کودکان، علاقه ویژه ای به پیتزا دارند اما باتوجه به فرهنگ مصرفی محصولات خانگی و همچنین شیوع ویروس کرونا، اخیرا میزان استفاده از این محصول در رستوران ها به طور محسوسی کاهش داشت و خانواده ها این غذا را در منزل تهیه می کردند. چگونگی ترکیب مواداولیه و به دست آوردن خمیری قابل قبول نیز کار چندان آسانی نیست اما خمیرهای نیمه آماده همچون نان صنعتی آرسین آرتاویل می توان انتخاب مناسبی باشد.

شصت و چهارمین قسمت از برنامه کارآفرینی میدون، میزبان نمایندگان خانواده هشجین یعنی سعید غلامی و وحید ملکی هشجین است. آنها به این مسابقه آمدند تا هم نان های صنعتی شان را ازطریق رسانه ملی معرفی کنند و هم از نقطه نظرات داوران آن خصوصا آقای مصطفی زاده، برای بهبود طرح توجیهی کسب و کارشان استفاده کنند.

برای امتیازدهی به این کسب و کار و سهم داشتن در پیشرفت جنابان سعید غلامی و وحید ملکی هشجین، اینجا کلیک کنید...

نوشته شده توسط: میدون

نظرات (0)

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi