رسوب زدایی با برق

 


این قسمت از برنامه میدون، مختص معرفی دستگاهی برای رسوب زدایی تجهیزات صنعتی و حتی لوازم خانگی است که با استفاده از علم الکترونیک کار می کند.

برنامه کارآفرینی میدون در شصت و سومین قسمت از فصل دوم خود، میزبان شرکت تعاونی مهندسی الکترونیک بهرشد است؛ مجموعه دانش بنیان که با استفاده از فناوری نانو، در زمینه انواع رسوب زدایی خانگی، صنعتی و ساختمانی با مدیریت جناب آقای داود صفائی فعالیت می کند.

رسوب زدایی یکی از اصلی ترین مشکلات مجموعه های صنعتی و لوازم منازل است که مشکلات زیادی ازجمله هزینه های گزاف و یا هدر رفت انرژی را ایجاد می کند. از بین بردن رسوب با استفاده از برق (الکترونیک) شیوه ای نو و جدید در دنیاست که شرکت بهرشد موفق شد آنرا از سال 1386 در ایران بومی سازی و تجاری سازی کند.

حتما بخوانید: تفکیک مصرف انرژی؛ پایانی خوش برای غائله های تلخ ساختمانی!

این کسب و کار، کسب و کار تولید رسوب زداهای الکترونیکی است که می توانند با تولید امواح رادیویی کم بسامد مولکول های آب را به ارتعاش درآورده و با انجام فعال و انفعالات شیمیایی، ساختار رسوبات را شکسته و آنها را از بین ببرند. رسوب زدای الکترونیکی پکیج و آبگرمکن مخصوص منازل، رسوب زدای تاسیسات سرمایشی و گرمایشی ساختمان و رسوب زدای صنعتی ازجمله انواع این دستگاه هاست.

  • دوبرابر کردن عمر لوازم خانگی
  • کاهش هزینه تعمیر تجهیزات صنعتی
  • صرفه جویی در مصرف برق

موارد بالا ازجمله ویژگی های این رسوب زدای برقی است که دو سال گارانتی و خدمات پس از فروش ده ساله دارد. اختراع جناب آقای صفائی توسط نهادهای گوناگونی ازجمله سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران، وزارت تعاون، کار و اموراجتماعی، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و همچنین سازمان مالکیت معنوی، تایید شده است.

این کارآفرین نوآور و حدودا 50 ساله، به شصت و سومین قسمت از برنامه میدون آمده تا علاوه بر امتحان شانس خود را برای دریافت جایزه میلیاردی آن، طرح توجیهی کسب و کار تولید رسوب زدای برقی را در معرض قضاوت داوران این مسابقه قرار دهد و محصول خود و مزیت هایش را به مردم ایران معرفی کند. 

برای امتیازدهی به این کسب و کار و سهم داشتن در پیشرفت جناب آقای داود صفائی، اینجا کلیک کنید...

نوشته شده توسط: میدون

نظرات (0)

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi