محلول ضدعفونی با ماندگاری 72 ساعته بر روی دست و سطوح...

 


برنامه میدون در این قسمت میزبان خانواده کارآفرینی است که موفق به ساخت اکسیر این روزهای دنیای کرونازده شدند؛ محصول ضدعفونی با قابلیت ماندگاری سه روزه و بدون الکل

تمام دنیا، بلافصاله پس از شیوع ویروس ناشناخته ای به نام کرونا، تلاش کردند با تولید محصولاتی ازقبیل محصولات ضدعفونی، الکل و... از مردم کشورشان در برابر این ویروس منحوس حفاظت کنند. در ایران نیز کسب و کارهایی همچون تولید ماسک، ساخت تونل های ضدعفونی و... رونق بسیاری یافت که بعضی از آنها در برنامه میدون نیز حاضر شدند. حال در قسمت شصت و سوم این مسابقه کارآفرینی، مجموعه دیگری پا به عرصه رقابت گذاشته؛ گروه بهداشتی آریا رهاورد بهنود

این گروه زیرنظر سرکار خانم فاطمه گندم کار و جناب آقای اکبر گندم کار، پس از شیوع ویروس در کشور شروع به تحقیق و بررسی درخصوص محلول های ضدعفونی کرد و سرانجام موفق به ساخت ضدعفونی کننده ای جادویی، آن هم بدون الکل شد. درحال حاضر، اکثر محلول های ضدعفونی کننده موحود در بازار، از مدت ماندگاری پایینی برخوردارند و برای هربار ضدعفونی کردن سطح، باید آنها استفاده کرد اما محصول ساخته شه در این شرکت دانش بنیان، قابلیت ماندگاری تا 72 ساعت را دارد....

بعبارت دیگر این شرکت توانسته با ترکیب علوم مهندسی شیمی و تکنولوژي مدرن و پیشرفته نانو کپسوله مواد، محصول ضدعفونی کننده غیر الکلی (پایه آب) منحصر بفردي را تولید و روانه بازار کند که از نظر میزان اثرگذاري، 2 برابر از محلول هاي الکلی قوي بوده و 72 ساعت روي تمامی سطوح ماندگاري دارد به نحوي که حتی پس از آلوده شدن مجدد آن سطح، دیگر نیازي به استفاده دوباره از ضدعفونی کننده نیست. این محصول قابلیت استفاده برای ضدعفونی دست را نیز بدون ایجاد هیچ گونه حساسیت تنفسی و پوستی داراست.

حتما بخوانید: نجات قطره های آب با نانو

خانواده گندم کار در آستانه یکسالگی ورود ویروس کرونا به ایران، خود را به شصت و سومین قسمت از برنامه کارآفرینی میدون رساندند تا محصول خود را به تمام مردم معرفی کنند، طرح توجیهی کسب و کارشان را در معرض قضاوت داوران آن قرار دهند و البته شانس خود را برای گرفتن جایزه میلیاردی آن امتحان کنند.

برای امتیازدهی به این کسب و کار و سهم داشتن در پیشرفت سرکار خانم خانم فاطمه گندم کار و جناب آقای اکبر گندم کار، اینجا کلیک کنید...

نوشته شده توسط: میدون

نظرات (2)

avatar

مرضیه سادات نصرالهی

دوشنبه 25 اسفند 1399

سلام،من از این محصول استفاده میکنم ،واقعا عالیه

avatar

فرهاد

چهارشنبه 20 اسفند 1399

خیلی محصول جالبیه خلاصون کرد از الکل و چه کیفیت خوبی داره ممنون از فکر خوب

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi