میدون مردم؛ صدای همه کارآفرینان ایرانی

 


میدون مردم، تازه ترین پروژه تصویری سامانه میدون در راستای حل مشکلات اداری کارآفرینان و تحقق شعار رونق تولید است.

میدون؛ جامع ترین سامانه هدایت، آموزش و پشتیبانی از کسب و کارهای خرد، پس از تجربه برنامه های موفقی همچون پایش و حرف حساب، این بار با برنامه مستندگونه ای به نام میدون مردم، به پیگیری و بررسی مشکلات کارآفرینان سراسر کشور پرداخته است.

میدونِ مردم، تازه ترین پروژه واحد ستادپیگیری موانع تولید این سامانه است؛ برنامه ای مستند گونه به تهیه کنندگی سیدمیثم لاجوردی که پرونده های پیگیری شده با همکاری مجلس شورای اسلامی و قوه قضائیه را به تصویر می کشد. مدت زمان پخش هر برنامه، پانزده الی بیست دقیقه است که از شبکه سه سیما پخش می شود.

فردا، 15 اسفند ماه، اولین قسمت میدون مردم با موضوع بررسی پرونده جناب آقای مهدی ضابطی از اهالی شهرستان نظنز پخش خواهد شد. او چند سال است که برای اخذ مجوزهای لازم جهت راه اندازی واحد پرورش ماهی، درحال دوندگی است که با کمک میدون، موانع ایجاد شده برای اخذ یکی از آنها یعنی آب و فاضلاب را حل و مجوز را اخذ کرده است.

حتما بخوانید: جنایت کارهای مجوز نَده!

حدودا سه سالی می شود که ستادپیگیری مشکلات تولید، در سه حوزه اصلی تقویت روحیه کارآفرینی، آموزش عمومی قوانین کسب و کار و تقویت روحیه پاسخگویی مسئولان، فعالیت می کند و تلاش دارد گوشی باشد برای رساندن صدای کارآفرینان به مسئولین عالی رتبه کشوری. کارشناسان این واحد با بررسی تمام موارد ثبت شده در سامانه که عمدتا در حوزه های کشاورزی، دامداری، صنعت، مشاغل خانگی، خدمات و... است، پرونده های قابل پیگیری را استخراج و حل مشکلات آنرا از نهاد یا نهادهای دولتی مربوطه، تا زمان رسیدن به نتیجه ای مشخص، پیگیری می کنند.

اگر شما هم کارآفرین هستید و برای شروع و یا ادامه مسیرتان، به مانعی برای ارتباط با هرکدام از این نهادها برخوردید و فکر می کنید حق با شماست، مشکل خود را از سه طریق سامانه پیامک برنامه میدون مردم به شماره 20000356، شبکه های اجتماعی (اینستاگرام) به نشانی meidoun.mardom@ و یا کلیک در اینجا، در واحد ستادپیگیری سایت میدون ثبت کنید. درخواست شما بررسی و درصورتی که قابل پیگیری تشخیص داده شود، دنبال خواهد شد.

نوشته شده توسط: میدون 

نظرات (1)

avatar

سعید سلطانی

ﺳﻪشنبه 17 فروردین 1400

سلام میدونی های محترم ،سلطانی هستم کارمندبانک ملی چالوس ،تسهیلات مشارکت ساخت به شرکت کوشال پرداخت کردیم جهت ساخت هتل ،متاسفانه هتل پس از اتمام کار از شهرداری پایان کارنتونست بگیره چون فرودگاه نوشهر شکایت کرده و طول باندپروازباساخت این هتل حدود۷۵۰متر کم شده ،هتل چندساله فعاله ولی مانتونستیم به طلبمون برسیم حق بانک ومردم ضایع شده و وام مشکوالوصول ،وختم به خیر شدن این تسهیلات مستلزم نشست وهمکاری چندجانبه بانک،شهرداری ،فرودگاه ،استانداری ،فرمانداری ،ومدیران هتل میباشد ،لطفا هماهنگی باشما تشکر

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi