روشی نوین برای دوخت کشِ شلوار

 


کارآفرینی پا به این قسمت از برنامه میدون گذاشته که موفق به ابداع شیوه ای نوین برای انجام یکی از سخت ترین دوخت های خیاطی یعنی کش شلوار یا همان کمرکش شده است.

خیاطی مهارت دقیقی است که می تواند کسب و کاری پرسودی نیز باشد. تلفیق این هنر با صنعت و تکنولوژی هم، موجب سودآوری و ایجاد دریچه های زیادی در آن شده. برنامه میدون در شصت و دومین قسمت خود میزبان کارآفرینی است که دقیقا با همین روش، موفق به ساخت ماشینی برای یکی از سخت ترین و مشکل ترین دوخت های خیاطی یعنی کش شلوار (کمرکش) شده است و کسب و کاری را از این طریق به راه انداخته. 

جناب آقای عباس روستایی در سال 61 در شهرستان ملایر به دنیا آمد. او حالا صاحب کارگاه ساخت ماشین آلات خیاطی در یکی از شهرک صنعتی استان تهران است.

این چرخ خیاطی دیجیتالی، قادر است با بیشترین سرعت ممکن یکی از سخت ترین دوخت های خیاطی یعنی کش شلوار را با راحت ترین روش ممکن انجام دهد. قطعات آن کاملا ایرانی است و یک محصول ایران ساخت واقعی به حساب می آید. با استفاده از این ماشین، کارگاه های خیاطی سطح کشور می توانند کیفیت و حجم تولیدات خود را به میزان قابل ملاحظه ای افزایش دهند که همین موضوع می تواند موجب افزایش درآمد آنها شود.

حتما بخوانید: پارچه فاستونی جامه

درحقیقت آقای روستایی موفق به ساخت چرخ کش دوزی شده که می تواند بهره وری یک خیاط را بالا برده و باعث افزایش تولیدات شود. این کسب و کار، کسب و کاری نوینی ست که علاوه بر وارد کردن خلاقیت به هنر خیاطی، پولساز و مفید نیز هست.

صاحب این ماشین جادویی کش دوز، به شصت و دومین قسمت از برنامه میدون آمده تا طرح کسب و کار خود را در معرض قضاوت دوران کهنه کار آن قرار دهد و شانس خود را برای جذب سرمایه سرمایه گذاران و توسعه کارش امتحان کند.

برای امتیازدهی به این کسب و کار و سهم داشتن در پیشرفت جناب آقای عباس روستایی، اینجا کلیک کنید...

نوشته شده توسط: میدون

پست های مرتبط

نظرات (0)

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi