قرائت دورادور کنتورها

 


مسابقه میدون در این قسمت میزبان دو جوان خلاق قمی است که موفق شدند با اختراعی در حوزه کنتورهای انرژی، ایده شان را به یک کسب و کار دانش بنیان تبدیل کنند.

برنامه میدون در شصت و دومین قسمت میزبان دوجوان خلاق است که موفق شدند معظل بزرگی را حل کنند. محمدحسین اله دادی و امیرحسین دانایی سرشت توانستند دستگاهی اختراع کنند که می تواند کنتورهای آب، برق، گاز و... انرژی ها را از راه دور بخواند و اطلاعات آنرا به مرکز اصلی منتقل کند.

  • قابلیت قرائت و کنترل از راه دور
  • قابل استفاده در بیابان ها و نقاط کور
  • قابلیت قطع و وصل از راه دور
  • قابلیت نصب بروی کنتور آب، برق، گاز و...
  • قابلیت اندازه گیری هوشمند جریان لحظه ای
  •  استفاده از سیستم انرژی خورشیدی در نقاط غیر قابل دسترس
  • قابلیت اتصال به تمامی سایزها و کنتورها و تشخیص انشعابات غیرمجاز

مجموعه شرکت نیرو آب گستر پرهام کار خود را از سال 1395 در استان قم شروع کرد. این شرکت با استفاده از دانش نوینی که در رابطه با چگونگی کارکرد و قرائت کنتورهای مختلف در اقسا نقاط دنیا وجود داشت، توانست با عزم بومی کردن، آنرا تبدیل به محصولی کاربردی و دقیق کند که در طولانی مدت می تواند در زمینه جلوگیری از هدر رفت انرژی نیز موثر واقع شود. این اختراع دارای تاییدیه از سازمان پژوهش های علمی صنعتی ایران و شرکت آب و فاضلاب کشور نیز هست.

حتما بخوانید: تفکیک مصرف انرژی؛ پایانی خوش برای غائله های تلخ ساختمانی!

این دو جوان خود را به شصت و دومین قسمت از فصل دوم برنامه کارآفرینی میدون رساندند تا محصول دانش بنیان خود را که در برخی نقاط استان قم به بهره برداری رسیده است، به تمام ایران معرفی کنند. آنها طرح توجیهی کسب و کارشان را نیز در معرض قضاوت داوران کهنه کار این مسابقه تلویزیونی قرار خواهند داد.

برای امتیازدهی به این کسب و کار و سهم داشتن در پیشرفت جنابان محمدحسین اله دادی و امیرحسین دانایی سرشت، اینجا کلیک کنید...

نوشته شده توسط: میدون

پست های مرتبط

نظرات (1)

avatar

فرهنگ سعیدی

پنجشنبه 14 اسفند 1399

با توجه به وجود ایراد در کنتورهای عادی خصوصا کنتور های اب لازم است در مناطقی که چاه عمیق دارن بر ای کنترل مناسب از این نوع کنتور هااستفاده گردد

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi