برداشت سیب زمینی بدون دردسر

 


برنامه میدون در این قسمت میزبان کارآفرینی است که تولید سیب زمینی را با تکنولوژی ترکیب کرده....

برنامه میدون در شصت و یکمین قسمت خود میزبان کسب و کاری در زمینه کشاورزی است؛ کسب و کاری نوآور که توانسته با تلفیق تکنولوژی و خلاقیت، ماشینی برای برداشت و کیسه کردن سیب زمینی تولید کند.

آقای شورش خاطری متولد سال 63، موفق به ساخت ماشینی شده که سیب زمینی ها را از خاک برداشت، ضایعات و خاک آنرا جداسازی، سایزبندی و سپس کیسه کشی می کند. اساسا برداشت محصولات کشاورزی به دلایل زیادی ازجمله فعالیت فیزیکی زیاد، قطر یا سختی خاک و... جزو سخت ترین قسمت های کار یک کشاورز محسوب می شود اما این دستگاه با استفاده از سیستم لرزش، به راحتی تمام ضایعات را از محصولات جداسازی می کند و مشکل فعالیت فیزیکی را نیز برطرف کرده است. درحقیقت او توانسته محصولی را وارد بازار کند که فرآیند کشاورزی را آسانتر کرده و می تواند درصورت حمایت، افق های روشن تری را به سمت آن باز کند. 

حتما بخوانید: ردپای کشاورزی هوشمند در مسابقه میدون

کشاورزی رسته شغلی مهمی در ایران است که تعدد زیادی کارآفرین در آن مشغول به کار اند؛ خصوصا در محصولاتی همچون سیب زمینی، هویج، کاهو، خیار، گوجه و... که با ذائقه ایرانی سازگاری بالاتری دارد و در تقاضای روزانه مردم نقش دارند.

جناب آقای شورش خاطری، خود را از شهرستان سنندج به شصت و یکمین قسمت از فصل دوم برنامه میدون رسانده تا کسب و کار خود را در معرض قضاوت داوران با سابقه آن قرار دهد و علاوه بر دیده شدن و معرفی به کشاورزان سراسر کشور، شانس خود را برای دریافت جایزه میلیاردی آن امتحان کند. 

برای امتیازدهی به این کسب و کار و سهم داشتن در پیشرفت جناب آقای شورش خاطری، اینجا کلیک کنید...

نوشته شده توسط: میدون

پست های مرتبط

نظرات (0)

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi