پخش برنامه «فرش دستباف» از شبکه اول سیما

 


بیست و دومین قسمت از پر مخاطب ترین برنامه تلویزیونی آموزش کسب و کار، به همت سامانه میدون و با موضوع معرفی کسب و کار «فرش دستباف»، امشب از شبکه یک سیما پخش می‌شود.

به گزارش «میدون»، برنامه تلوزیونی معرفی کسب و کار‌های کوچک، به همت سامانه جامع هدایت و پشتیبانی کسب و کار‌های کوچک میدون و با همکاری گروه اقتصادی شبکه اول صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش می‌شود.
در این برنامه تلویزیونی که در قالب برنامه پایش کسب و کار به روی آنتن شبکه یک می‌رود، هر هفته یک کسب و کار کوچک با حضور کارشناسان و کارآفرینان برجسته آن رشته به ببیندگان معرفی می‌گردد و کلیاتی از نحوه فعالیت در آن کسب و کار آموزش داده می‌شود.
در این راستا، بیست و دومین قسمت از این برنامه تلویزیونی امشب (سه شنبه سیزدهم آذرماه) با موضوع معرفی کسب و کار «بافت فرش های دستباف» به روی آنتن خواهد رفت.
در این برنامه زنده که ساعت 23:15 به صورت زنده و مستقیم از شبکه یک سیما پخش می‌شود، آقای «احد عظیم زاده» کارآفرین در حوزه بافت فرش، با آقای کیاداوود اسفندیاری مجری برنامه، درباره کسب و کار «بافت فرش دستباف» گفتگو خواهند کرد.
پس از این گفتگو نیز موارد ثبت شده در قسمت ستاد پیگیری مشکلات کسب و کار سامانه میدون بررسی می‌شوند که در این راستا مشکل 5 تن از هموطنان مطرح می گردد و در ادامه بخش «میدون کسب وکار» پخش خواهد شد که طی آن ایده‌ها و محصولات منتخبی که طی هفته اخیر در قسمت نیازمندی‌های سامانه میدون ثبت گردیده اند به روی آنتن خواهند رفت و نیازمندی‌های خود برای توسعه کسب و کارشان را مطرح خواهند نمود.

«تولید کنترل کننده خودکار ولتاژ موتورسیکلت»، «طراحی سامانه هوشمند آموزشی»، «تولید کلم رمانسکو» و «طراحی سامانه هوشمند حمل کالا» چهار موردی هستند که در میدون کسب و کار امشب به روی آنتن شبکه اول سیما خواهند رفت و نیازمندی های خود را برای توسعه کسب و کارشان مطرح خواهند نمود.

نظرات (3)

avatar

زینب اذرخوش

پنجشنبه 13 دی 1397

خواهش میکنم تلفن اقای احد عظیم زاده رو بدین من سرپرست خانواده وفرش بافم اما بازار فروشندارم

avatar

جمال رضایی از کاشان

چهارشنبه 5 دی 1397

اکثر زنان کاشانی بافنده فرش هستند با مشاوره و معرفی میتونم کمک کنم

avatar

معین میرزا

ﺳﻪشنبه 13 آذر 1397

من چندتا بافنده فرش قالی کرمان سراغ دارم که اماده همکاری هستند چون مدتهاست بیکارن وفقط باپول یارانه زندگی میگذرونن،،،منتظر تماستون هستم

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi